Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen hogy lehetne ezt...

Egyetemen hogy lehetne ezt véghezvinni?

Figyelt kérdés
Egy olyan szakon tanulok, ahol az órákon kívül nincsenek közös programok. Azonban szerintem jó lenne, ha néha lennének kirándulások, karácsonykor és más jeles alkalmakkor összejövetel. Szerintem a szakot is összekovácsolná. Ezekre hogy lehetne javaslatot tenni, felvetni?

dec. 9. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak beszélgetsz valakivel ott. Aztán aki benne van, az benne van. Felesleges mindenkitől elvárni, hogy részt vegyen ilyeneken.
dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy egyedül nem válthatod meg a világot. Nekem is volt ilyen osztályom, hiába gürcöltem, hogy legyen valami lelkesedés nem lett.
dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a társaság, úgy sem vevő rá senki. Ilyen volt például egy másik szakkal közös szakest, amire a mi csoportunkból senki sem ment el rá. 🤷🏼‍♀️
dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem, miért kellene mindenkinek mindenkivel jóban lennie csak azért, mert történetesen egy helyre járnak tanulni...
dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogod magad, és szervezel ilyeneket és kész.

Nyilván soha nem lesz 100% a részvétel, de nyilván előnyei vannak.

dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Be kell vallham, én is ilyen voltam és én is feldobtam ötleteket. Megszerveztem egy bulit vagy valamit és hívtam embereket. Sokszor jöttek. Viszont nem minden közösség működik így, ezért azt is el kell fogadni, ha esetleg az ellenkezője történik, szervezed a dolgokat és nincs érdeklődő. Az nem kzdarc, hiszen megoróbáltad. :) Sok sikert!
dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Lépj be a HÖK-be,vagy akik ezért felelnek nálatok az egyetemen.
dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatsz szervezni valamit, de ne keseredj el, ha nem jön össze.

Én tipikusan olyan szakra jártam, ahol elvileg a többség azért van ott, mert érdekli is a téma. Mégis, ha hívtam a többieket, hogy nézzétek, XY elismert kutató tart egy vendégelőadást, gyertek el stb., nem jött soha senki...

dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Ne téveszd össze az ovodát az egyetemmel.. :)

Ha ilyesmi is kell akkor kollégiumokban van. De ott se minden szobában. Voltam olyan szobában ahol megfagyott a levegő a csendtől, nálunk meg állandóan szólt a zene, elmentünk közösen ide-oda..

márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!