Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is egyedülálló...

Szerintetek is egyedülálló az, hogy ma minden tantárgyból kaptam egy 1-est? Osztálytársam azt mondta, hogy ilyen szerinte még nem is történt az iskolák történetében.

Figyelt kérdés

Előre bocsájtom, hogy nem vagyok rossz tanuló, viszont a vasárnap szakított velem a barátnőm, életem első barátnője, hétfőn pedig össze is jött egy másik pasival, egyszerűen nem tudtam gondolkodni és koncentrálni az elmúlt napokban.


Ma 6 óránk volt, és mindegyiken kaptam egy 1-est.


Törivel kezdtünk, kihívtak felelni, 1-es. Nyelvtanból szintén kihívtak felelni, 1-es, majd kikaptuk irodalomból az előző dolgozatot ami 1-es lett nekem.


Matek házifeladat elmulasztása 1-es, kémia múltkori dolgozatot kiosztja 1-es, tesi gyűrűzés - ezt meg sem próbáltam mert attól féltem, hogy lefogok esni, 1-es.


Osztálytársam akivel a legjobb viszonyban vagyok és mindenhol a padtársam azt mondta, hogy ilyen szerinte még nem nagyon fordult elő az iskolák történetében.


Aztán mondta, hogy javítsam ki, otthon meg mondjam meg az igazat.


Szerintetek is ilyen ritka ez?


dec. 13. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet még én sem hallottam.
dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen, és simán lehet ilyen szr napod sajnos. Vigasztaljon, hogy pár év múlva már nem számít mindez. Anya vagyok, ha a gyerekem így jönne haza, biztos kivenném pár napra feltöltődni, segítenék a tanulásban is. Próbáld meg kipihenni magad meg felzárkózni. Extrém eset, megtörtént ami megtörtént, nem lehet visszacsinálni, de javítani még igen.
dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ez aztán tényleg szép teljesítmény! Gratulálok! :) Nekem asszem 3 db 1-es volt a rekordom egy nap alatt anno, pedig jó tanuló voltam, de az a nap így sikerült. Van ez így! Ne vedd magadra, próbálj meg javítani, tanulj, készülj. Aztán majd lesz új barátnő is, ne bánkódj túl sokáig miatta.
dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!