Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogosan röhögött...

Szerintetek jogosan röhögött ki a biosz tanárom?

Figyelt kérdés
Minap megkérdezte tőlem, hogy az intramaszkuláris tűt hány fokos szögben adják be. Mondtam, hogy nem tudom erre jól kiröhögott, hogy ezt még a hülye is tudja, 90 fokos. Engem ez nagyon megbántott, mert azért aki nem annyira jártas ilyenekben az nem hiszem, hogy ezt vágná.

dec. 16. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Kamu. Biztos nem röhögött ki és hülyézett le. Önértékelési bajaid vannak.
dec. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Nevetni jó dolog.
dec. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
29%
en is kirohogtem volna
dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

#4:

Ti is azok vagytok, mert csak annyira futja reakciónak, hogy ide jöttök fel fikázni a tanárokat.

dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ennek semmi értelme. Ez csak üres tudás. Te is kérdezhetnél bármelyik embertől ezernyi kérdést, amire nem tudnának válaszolni.


Ne bántson, amikor valakinek érték mehítélési és összefüggésben járatos gondjai vannak. Na meg nem jó akarásból cselekszik.

dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Egészségügyi középiskola?


Egyébként nem tudom de szomorú. Még ha valóban alapvető dolgot is kérdezett volna (mondjuk jó hát eü suliban ez valóban alap dolog) akkor is csúnya dolog lenne ha kineveti és megalázza.


Az ilyen nem való tanárnak.

dec. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem eü szk. Gimnázium, bár emelt biosz és kémiás félosztály… De még az emberi testet nem is vettük, úgyhogy tényleg nem értem miért ekkora népművészeti cserépedény…
dec. 17. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Még nem is hallottam erről a fogalomról. Igaz, csak "sima" gimibe jártam. Így utánaolvasva értem, hogy az izomba adott injekciót nem ugyanúgy adják, mint amikor vénát kell eltalálni. De nem jó pedagógiai érzékre vall ez a megjegyzése az biztos
dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja hát ennek a csókának nincs semmi pedagógiai érzéke, csak arra koncentrál, amit biztos nem tudunk..
dec. 17. 14:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Anno a veséből feleltem és a nefron helyett teflont mondtam, engem is kiröhögtek, de ettől még nem ér véget az élet. Túlreagálod
dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!