Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem Szerintetek hátrány...

Egyetem Szerintetek hátrány ha nem megyek el gólyatáborba? SZE Győr

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm azt mondta hogy az egész a piálásról szól meg minden. En nem vagyok az az ivós típus.

Hátrány ha kihagyom?

Több mint 3000 diákot vettek fel , nem hiszem hogy mindenki el fog menni.

Egyetemen első napokba is szerezhetek barátokat nem?



2021. júl. 24. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, tudsz majd barátkozni gólyatáboron kívül is.
2021. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elarulom, hogy en nagyon introvertalt vagyok, gimis golyatabor utan megfogadtam hogy meg egy ilyet en soha.


Nem is mentem, nem is bantam meg, sot.


Egyetemen bementem orakra, csakis azokra, nem igazan vagyok baratkozos, akkor sem voltam, es igy is megismertek 1 - 2 embert akivel mai napig beszelgetek pedig mar elvaltak utjaink rendesen.


Nem a golyatabor miatt nem lesz neked 80 eves korodig tarto magany.


Ha en "talaltam" embereket, akkor erosen hiszem, hogy egy jokedvu, nyitott, extrovertalt fiatal siman talalna minimum 5 illetot egy felev alatt akivel jol el van.


Max akkor nem, ha o nem akar, de tenyleg. Es ezert nagyon is tesz, hogy ne is legyen.

2021. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam de utólag végig gondolva másodszor már nem mennék, sokat nem ér. Jártam egy két buliba már akkor is, ha totálisan buliként fogom fel akkor meg pláne nem nagy szám.
2021. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyi előnye van, hogy legalább látásból fogsz pár embert ismerni az egyetemről.

Mivel össze sorsolják az embereket csoportokba, nem csak a szaktársaiddal leszel (ez a SZE-n így van).

Én nem voltam, de egyáltalán nem éreztem hátrányát, így is sikerült jó pár embert megisernem a szakról, egyetemről.


Piálás, piálos feladatokról szól az egész szinte, olyan információkat nem fognak átadni, amik a tanulmányok során igazán hasznosak lehetnének.


A következő félévekben, mint "party senior" felsőbb évesként is mehetsz egyébként gólyatáborba, nem csak gólyák lesznek ott. Ha utólag bánnád, hogy kihagytad.

2021. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Pedig SZE gólyahetet kihagyni ejj... Én egy kortyot nem ittam ott szinte végig és senki le se sz.rta :)
2021. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk, hogy mi lesz szeptembertől vírus tekintetében. Én tavaly is online oktatással kezdtem, csak tesire kellett bejárnom. Ha neked is ez lesz, akkor meg elég húzós lesz a barátkozás.


Biztos lenne ott más is, aki nem nagyon inna, nem te lennél az egyetlen szerintem.

2021. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont most kezdtem agyalni rajta pár perce,hogy elmenjek-e,mert szintén az SZE-re megyek,de egy ismerősöm sincs ott és még a várost sem ismerem,és pláne,hogy gólyahetet láttam😂 Egyedül ami elgondolkodtat,az a kollégiumos dolog,hogy ha közelibe vesznek fel,akkor már abba a szobába raknának,ahol laknék.

Nem tudom amúgy,én ha nem találok valakit,akkor lehet kihagyom,bár én a vetélkedők miatt főleg,meg hogy nem nagyon mernék emberekhez random odamenni így.

2021. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Milyen szakra vettek fel?
2021. júl. 27. 07:07
 9/14 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok, mint az előző válaszoló. Engem is az SZEre vettek fel, alapjáraton szívesen elmennék, de mivel nem ismerek senkit félek hogy kellemetlen lenne az egész és annyit nem is érne.
2021. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem gyógypedagógia,ti melyikre mentek?
2021. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!