Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legemlékezetesebb...

Mi volt a legemlékezetesebb ajándék, amit anno az iskolai húzásoknál kaptatok, illetve adtatok?

Figyelt kérdés

Egyszer pont az ex barátnőm húztam ki (aki megcsalt), és nem tudtam elcserélni mert mindenki utálta, ezért coop-os vanéliáskarikát kapott tőlem, meg coopos folyékony szappant :D


A legemlékezetesebb amit kaptam az pedig ugyanabban az évben házi pálinka lett volna, amit az osztályfőnök elvett, és soha nem kaptam vissza.


dec. 22. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Pozitív: utolsó évben egy régi barátnőm húzott (akkoriban nem beszéltünk annyira), rajzos cuccokat kaptam tőle. Ráadásul olyanokat, amiknek hasznát is vettem, nem csak egy random csomag ceruzát, valahonnan lenyomozta, hogy melyik márkát szeretem, milyenem nincs még. Szóval számomra ez volt a legkedvesebb.


Negatív viszonylatban legemlékezetesebb pedig egy "minőségtesztelt" mikuláscsomag volt, félbeharapott szaloncukrokkal és felbontott csokikkal. Ez még általánosban volt, elvileg a srác anyja állította össze nekem a csomagot

dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
bögre. imádom, a mai napig használom
dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy maradt meg, az egy poros, reggel a polcról levett plüsselefánt volt. Tök szarul esett mert mindenki tök jó ajándékokat meg csomagokat kapott, én meg ezt... Legalább kiporolhatták volna.


De a gyerekemnek is volt ilyen élménye, náluk tematikusan kell venni, pl karácsonyi zokni, bögre... És tavaly kihúzta egy olyan kislány, aki végtelenül el van kényeztetve, de ilyen életképtelen szintre, egyedül a tolltartójában se tud eligazodni, és a Mikulás bulin (akkor adták át egymásnak) ült kukán, mert azt se tudta, kit húzott... Az anyját se érték el, úgyhogy szegény gyerekem várt a végéig, hogy na ki nem kapott semmit? Akkor adta oda neki a kislány a csomagot, de addigra sikerült összetörnie benne a bögrét, mert elfelejtette, hogy van nála és egész délelőtt rugdosta a táskájában... Később az anyja bocsánatot kért, de egy szaloncukorral se kárpótolta az enyémet.

dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem kaptam semmit. xD Csomagátadásnál beteg volt, de utána se pótolta, annyit se mondott hogy boldog karácsonyt. Nem is az volt a legrosszabb hogy nem kaptam semmit, hanem hogy otthon meg azt hitték azért nem viszek haza mikuláscsomagot mert irigy vagyok és nem akarok adni a családomnak, megettem mindent. :(


A legjobb meg mikor a gimiben egy osztálytársnőm házilag sütött nekem muffint, soha olyan finom muffint még nem ettem. :)

dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Negatív, amit kaptam:

általánosban volt egy srác, aki nagyon tetszett, méghozzá nem is tudom, hány évig. Erre utolsó évben sikerült kihúznia engem. Aztán a kezembe nyomott egy ajándéktáskát ajándékozáskor, mondott valami "boldog Mikut!" szintű dolgot, és elsétált. Egy poros, igencsak vásott, viseltes plüssmaci volt benne. Semmi több.

Nem vártam semmi nagy dologra, de egy tábla csoki, vagy valami nem lett volna rossz.


Pozitív, ami kaptam:

szintén általánosban, az egyik lánytól, kaptam egy remek kiemelőkészletet. Amúgyis szerettem a füzetem ilyenekkel díszíteni, gimiben pedig még inkább, főleg, hogy a javát akkor tudtam, úgy igazán, kihasználni. És mellé kaptam egy nagyon különleges csokit is.


Adni, szerintem, egyszer sem sikerült rosszat. Gimiben sikerült 1 kivétellel minden évben fiút húznom, de látszólag ők is örültek mindennek. Az az egy lány, pedig az osztály egyik hangadója volt. Emlékszem, a tőlem kapott tesizsákot (kondizott, szerintem azóta sem hagyta abba, bár nincs kontaktunk, futott, más sportban is ügyes volt, szóval megfontolt választás volt) használta onnantól kezdve suli végéig (3-4 évig), azért az elég jól esett :D

dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályfőnököt húztam ki két alkalommal, bekereteztetett, általam készített festményt kapott
dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Negatív az általánosból van, amikor fiú húzott, állítólag elfelejtette hozni az ajándékot (szerintem alapból nem volt) és akkor ültem a padban, egyedül én nem kaptam semmit, mire az osztályfőnök megsajnált és odaadta a saját ajándékát (ez akkor nagyon jól esett) A gyerekre pedig akkor dühös voltam, de így visszagondolva inkább sajnálom, mert egy eléggé szegényes családból volt és így is pótolta, rá 2 napra hozta az ajándékot, szóval így visszagondolva olyan semleges emlék, de akkor 13 évesen még elég negatív dologként éltem meg

Pozitív meg talán az idei, mert az egyik barátnőm húzott, egy plüss bárányt kaptam, nagyon aranyos, és a kedvenc csokimat, de előzetesen megkérdezte, hogy mit szeretnék, szóval meglepetés az nem volt, de legalább nem vett olyant, aminek nem örülnék

dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy banán alakú óra, amit általános iskola negyedik osztályában kaptam.
dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeknél mindig nagyon odatettem magam. Egyszer például egy gyönyörű szép bögrét csomagoltam be rendesen, még masnit is tettem rá. Mindenki más megvette a boltból a legolcsóbb csomagot és azt adta. Tudom, persze nem volt kötelező nekem sem költekezni de én szerettem adni.


Kapni igazából csomagot kaptam pár szem szaloncukorral meg egy-két csokival/energiaitallal. De engemet ez nem érdekelt, hogy mit kaptam mert sosem ezt néztem. Én ha semmit nem kaptam volna akkor sem mentem volna elégedetlenül haza :D

dec. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Huhh én nem emlékszem, a sulis éveim nagy része már egy fehér köd; a korral jár. :D


Viszont a GYIK-n olvastam régen, hogy egy lány egyszer használt borotvát kapott, az nagyon szomorú volt. :(

dec. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!