Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudom nem sok értelme van de...

Tudom nem sok értelme van de amúgy szerintem más is ezt tette volna nem?

Figyelt kérdés

Egy srác posztolt egy beszélgetést egy facebook csoportba,hogy egy lány osztálytársa teli hibákkal írt neki és ez mennyire vicces én meg oda írtam a fiúnak ez egyáltalán nem vicces.


Így lejáratni az osztálytársad ez inkább gyerekes dolog hibákkal írt és haha mennyire vicces hát nem egy barom vagy.


Szomorú hogy még mindig itt tartunk.

Meg kell védeni az áldozatot én úgy tudom ha Ő nem tudja magát.


jan. 2. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Igazad volt, bár nem leszel népszerű ezzel a húzással.
jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is igazad volt.

Eleve beteges nekem, hogy valaki veszi a fáradtságot ilyenekkel foglalkozni. Baromi szánalmas élete lehet.

jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Aki még írni sem tud, az a társadalom legeslegalja. Ha kihúzta volna a nevet, akkor azt mondom, tényleg vicces (szánalmas), egyébként pusztán kisiskolás szemétkedés
jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellene megalázni posztolni, viszont a rossz helyesírás ciki és gusztustalan. Legalábbis nekem. Jó lenne, ha újra mindenkinek ciki lenne, és nem valami védjegy, amit el kell nézni.
jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

"Meg kell védeni az áldozatot én úgy tudom ha Ő nem tudja magát."


Jól tudod. Már ösztönből védi az ember a nála gyengébbeket.


Csak a pitiáner és mélyen szint alatti az, aki a nála gyengébbnek látszó egyeddel szórakozik. Ami nem azt jelenti, hogy gyengébb nála az illető, csak gyengébbnek hiszi. De ez legyen az illető hibája. Majd tanul a saját bőrén.

jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5+ A gyermekeket már kora kisgyermek koruk óta arra neveli a normálisabbja, hogy a gyengéket védeni kell és segíteni nekik. Ez egy minimum alap egy gyermek nevelésénél.
jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 igen, én is erre tanítom a gyerekemet. Viszont aki gyenge, azt tanítsák mellette a szülei is védekezni, mert nem mindig lesznek mellette mások, hogy megvédjék.

Mellesleg a rossz helyesírás igenis ciki. Olyan, mint a koszos, szakadt ruha, vagy a sárga fogak.

jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

7 Az a ciki, volt pedagógusként számodra, hogy helyesírás alapján osztályzod az embereket. Miközben a mai gyermekanyag több mint 80%-a diszes. Elvileg-bár ez a gyakorlatban sajna silány szintet mutat-mint nálad is látható-egy

pedagógusnak alapból észre kell vennie, és szűrnie a gyermekeket.

ez a valóban szavaiddal élve: ciki.

jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
#8 30 éve a suliban nem volt diszlekszia, csak olyan gyerekek, akikkel nem ültek le a szülők tanulni. Manapság minden más fontosabb a szülőnek. A 3 műszak, a szerető, a telefon, a pia... bármi, csak ne kelljen a gyerekkel foglalkozni, tanulni. :/
jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9: Ez hülyeség. 30 éve sem ült le a legtöbb szülő a gyerekkel tanulni. Saját tapasztalat. Bár sokunk tanult magától is.

A tanárok meg direkt szívatták azokat a gyerekeket, akik nem tudtak tanulni, mert pl. az alkoholista apjuk mindig balhézott otthon, ahelyett, hogy segítettek volna. Ennyit a tanárokról.

jan. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!