Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mit csináljak? Eddig...

Most mit csináljak? Eddig szedtem a Dufhastont, ma azt mondta a doki telefonom, hogy ha eddig nem tette meg a hatását, akkor semmi értelme tovább szedni. Van olyan ismerősöm, aki 16. hétig

Figyelt kérdés
12 hetes +3 napos vagyok. Ma kellett volna mennem a nőgyógyászhoz, de elfelejtettem kérni időpontot, így csak 3 hét múlva tud fogadni. használta. Nekem már 3 vetélésem volt. Félek.
2009. okt. 20. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Most ezt nem nagyon értem. Ha ma nem mentél, akkor a 12. heti uh vizsgálat így kimarad?

Nem írtad, mennyit szedsz egy nap. Én is szedtem és a 12. héttől kezdtem el csökkenteni az adagot persze a doki javaslatára. 2*2-vel kezdtem aztán pár napig 2*1 majd 1*1 végül elmaradt. Neked is így kellene abbahagyni mert rögtön nem ajánlott. De a 12. heti uh-t pedig nem hagyhatod ki!!!Akkor menj másik dokihoz, mert ezt muszály megcsinálni!

2009. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Bízz a dokidban. Ha jól fejlődik a baba, akkor szerintem nagy gond nem lehet. A 12. hét a nagy vízválasztó. Ekkor dönti el a szervezet 2. körben, hogy minden oké-e a babával. életképes-e? Nálad igen.

2009. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezen aggódom. Honnan tudhatná a doki, hogy minden rendben? 2x1-et szedtem eddig. Hétfőre jegyeztetett elő uh-ra valaki máshoz, de addig még jó pár nap. Ma estére van még egy szem. Én inkább vettem volna fölöslegesen, minthogy esetleg pár nap hiányozzon.
2009. okt. 20. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem minden jó volt a 12.heti uh-n,de én még akkor is nagyon görcsöltem.A doki mondta,hogy a 14.hétig szedjem.Szerintem menj el az sztk-ba,ott biztos,hogy megnéznek,mert a Duphaston-t fel kell íratnod,ha ők még szükségesnek látják.

2009. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt fontolgatom. Meg az orvos cserét is. Mára már nem volt gyógyszerem, s közben elkezdtem dolgozni. Hát el vagyok keseredve.
2009. okt. 21. 17:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Az Sztk-ba nem írta fel a doki.:( Korházba utalt, de nem mentem. Itthon pihentem. Kicsit jobban vagyok. A baba jól fejlődik. Nagyon szeretnék olyan dokit, aki hetente többször rendel, és ha elfelejtek időpontot kérni, akkor nem kell még 3 hetet várnom.
2009. okt. 28. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!