Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Órán tiktok live-ozni szerinte...

Órán tiktok live-ozni szerintetek nem túl veszélyes?

Figyelt kérdés

Én már nem járok suliba de attól még nem hiszem hogy jó ötlet ha megunja a tanár a hülyeséged elveheti a telódat.

Én nehezen tudom elhinni hogy egy tanár nem veszi észre mit csinál a diák maximum úgy tesz mintha nem látná de ez más kérdés.

Láttam ma is ilyen liveot.


jan. 5. 12:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is voltak olyan idióta tanárok (egyszerűen nem tudok rájuk másképp hivatkozni), akik mellett szinte tényleg bármit lehetett csinálni. Csak a mi időnkben nem volt népszerű ez a tiktokozás. De emlékszem, mi annyira pofátlanok voltunk, hogy amikor a pszichológia tanárnő azt mondta, hogy csak akkor ehetünk órán, ha jut mindenkinek (túl akart járni az eszünkön), a következő órára az osztály egy része hozott egy nagy kenyeret és egy üveg zakuszkát. A tanárnő sértettségében nem tartotta meg az órát, mi meg jól laktunk. Vajon ki járhatott jobban? 😂
jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én időmben (idén lesz 4 éve, hogy ballagtam) már kezdett virágozni a TikTok, de az volt a szerencsénk, hogy nem a mi évfolyamunkon, hanem az akkori gólyákén.

Volt egy végtelenül aranyos, néha kicsit naiv, tanárnő, aki nem egyszer ecsetelte, nevek nélkül, hogy mit bírtak csinálni a gyerekek, milyen kreatívak tudtak lenni, amikor nem kellett volna.

Szóval trükköztek is rendesen a diákok is, de azért voltak olyan tanárok is, akiket nem is érdekelt az egész.


Egy ponton már tőlünk is begyűjtötték a telefonokat a tanárok, direkt ügyelve arra, hogy mindenki kitegyen egyet. Az utolsó szón a hangsúly. Mert egy idő után már pár srác azzal szórakozott, hogy behozta az előző iPhone-ját, és a meglévő helyett azt tette ki..


Sokan akkor, illetve most, nem is törődnek a következményekkel, csak röhögtek rajta egyet, majd következő nap újra eljátsszák az egészet, esetleg új taktikával.

jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Nekem van egy fiatal, kezdő tanárom, akinek az óráin valamilyen ürüggyel szinte minden alkalommal lehetett telefont használni. Sőt, a karácsony előtti utolsó órán már megengedte, hogy csak úgy telefonozzunk, egyébként Ő is mindig ezt csinálta.

De más tanár is megengedi a telefon használatát, de csak az adott feladatra. Mindig elmondják, hogy nehogy egyébre használjuk(TikTokot mindig külön kiemelik), mert ha rajtakapták, akkor 1-es.

jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!