Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Órán tiktok live-ozni szerinte...

Órán tiktok live-ozni szerintetek nem túl veszélyes?

Figyelt kérdés

Én már nem járok suliba de attól még nem hiszem hogy jó ötlet ha megunja a tanár a hülyeséged elveheti a telódat.

Én nehezen tudom elhinni hogy egy tanár nem veszi észre mit csinál a diák maximum úgy tesz mintha nem látná de ez más kérdés.

Láttam ma is ilyen liveot.


jan. 5. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Manapság ez a "divat".. mi is csináltunk hülyeségeket anno 10+ éve, de akkor még nem volt tiktok.
jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát én is írogattam többnyire titokban de nem mernék élőzni.
jan. 5. 12:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi osztalyunkban majdnem kirúgtak ezért valakit (személyiségi jogok sertese), az volt az egyetlen szerencséje hogy nem jöttek rá ki volt az.
jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én magam már több évtizede nem járok suliba, de ismerek olyan tanárt, aki minden óra elején begyűjti a telefonokat - pont ezért. Óra végén pedig mindenki visszakapja.

Lehet hogy a tanárok többsége már belefáradt...

Osztálytalálkozón, régi tanárokkal találkozva elhangzott többször is, sokaktól: "ti időtökben fogalmam se volt róla hogy milyen jó dolgom van, mennyire könnyű veletek, ezekkel az okostelefon-függő diákokkal már tényleg nem lehet bírni, örüljetek hogy nem ma vagytok diákok".

jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk régen meg gombostűt raktak egymás/a tanár székére, ami azért több mint egy cm mélyen beleáll az emberbe, nem kicsi seb, és nem kicsit fáj, ennek ellenére sima diákcsínyként volt kezelve. Ahhoz képest a telefon képernyőjének majomkodás előrelépés szerintem (bár az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem baromkodna a gyerek az órán). Egyébként szerintem tanára válogatja, hogy veszélyes-e. Van olyan tanárom, aki úgy dobna ki óráról hogy a lábam nem érné a földet, és be is vágná az igazolatlant, van aki meg szimplán ignorálná/nem merne szólni, mert fél fegyelmezni. Nyilván a diákok a második típus óráin állatodnak, többek között live-olnak.
jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

...elveheti a telodat......hááááááát, nem hiszem.

Hogy megteszi, azt elhiszem, de hogy elveheti, azt nagyon nem. Szól a gyerek apu-anyunak és kész a hepaj. A pedagógus fog pórul járni.

jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a matektanár ha meglátja valakinél a telefont óra közben akkor írat egy röpdolgozatot a telefonozó gyerekkel. A harmadik egyes dolgozat után már senki sem vette elő a telefonját.
jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még senki nem halt bele. Egy medve. Na az veszélyes.
jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy van, hogy a telefonod kikapcsolt állapotban kell, hogy legyen tanítás alatt?
jan. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De
jan. 5. 18:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!