Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy illeszkedjek be?

Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés
December elején kezdtem új középsulit. Akkor nagyon tetszett,mindenki nagyon kedves volt,hívtak ide-oda. De viszont ugye eltelt a téliszünet,és azota ,ugye már nen vagyok annyira új,nem vagyok újdonság,szóval kicsit egyedül érzem magam. Elvagyok emberekkel,de úgy érzem inkább tapadok ,és nem is szólok bele beszélgetésekbe. Mondjuk alig ismerem őket,mert az osztály felének külön órái vannak (angol-német),de parázok. Meg megvannak ezek a tipikus összenézések ,meg amikor nevetnek és véletlenül rám néznek,és azt hiszem üldözési mániám van ,és mindenki utál. Mert korábban tapasztaltam azt,milyen amikor szétszekálnak . És nagyon parázok,hogy csak beképzelem ,vagy tényleg utálnak. Már komolyan nem tudom mit csináljak. Igazából félek. Egyre nehezebb beilleszkedni. Szerintetek? Nagy görcsösen csinálom az tény ,de tényleg mi van ha soha nem lesznek barátaim,mindenki utálni fog. Sírni tudnék a gondolattól. Lehet ,hogy már be is vonzottam. :C

jan. 11. 20:13
 1/5 A kérdező kommentje:

Az se segít rajtam,hogy baromi nagy önertékelési zavarom van.:)

Meg ,hogy ez egy hosszú suli (kéttannyelvű technikum). Egyébként úgy érzem baromira nem mutattam meg még az igazi oldalam,mert egyébként bulis vagyok,meg laza,vicces, érdekes ,csak nem tudom megmutatni ,úgy érzem ,ugye még senki nem ismer ,de már most utálnak. Nekem ez nem megy.

jan. 11. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan tudod, hogy pszichológus kell hozzá. Még nem utálnak, de ha sokat dolgozol rajta, majd fognak. A laza bulis meg az önértékelési zavar egyszerre nem állhat fenn. Az előző iskolából nem pont ezért jöttél el?
jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shaddark ***** válasza:
100%

Ha utálnának azt tudnád.

Szerintem ne görcsölj rá, ha jól érzed magad velük akkor kialakul magától. Ha nem, akkor meg felesleges erőltetni és nem is okozna örömet neked olyanokkal lógni, akikkel nem vagy egy hullámhosszon.

jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tenned semmit, csak ellenni. Meg fog oldódni. Ezt nem lehet erőltetni.

Előző helyen mi volt a gond?

jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne írjál és ne is gondolj ilyeneket magadról, hogy érdekes vagy, meg vicces. Ezek az alany szájából nevetségesen és szánalmasan hatnak.
jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!