Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akinek nincsenek barátai a...

Akinek nincsenek barátai a suliban, hogy bírják ki?

Figyelt kérdés

nemtudom elkepzelni h az 5 lanyosztalytarsammal akikkel joban vagyunk ne hulyulnenk szunetekben, ne dumalnank, ne mennenk ki cigizni,stb..ilyen lanyos dolgok. Meg oran is szoktuk szorakoztatni egymast.

akinek nincs ez meg, nem tul szurke?


jan. 16. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De, tulelem egymás után a napokat, ennyi.
jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem gyerekkoromban kiközösítettek, csúfoltak, pedagógusgyerek voltam, szemüvegem lett, sok pattanásom volt kamaszként, nem voltam ügyes tornaórán, fogszabályzóm volt, ezeken csúfolódtak. Rengeteget olvastam barátok híján. Nem volt unalmas, csak szarul esett a csúfolódás.
jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát én nem nagyon járok be.nem egyszerű az biztos
jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Akiknek nincsenek barátaik, azok erősebbek lesznek lelkileg és jobban megedzi őket az élet.

Majd 10 év múlva, amikor kikopnak ezek a bizonyos barátnőid, leköt a munka és a család és valamilyen oknál fogva nehezebben fog menni a barátkozás, mert már kicsit megkomolyodsz, akkor jön a koppanás és depresszió. Sokaknál ez van.

jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Telefonoznak
jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a suliból voltak a barátnőim, az osztálytársaim nagy része annyira különbözött tőlem, hogy örültem, ha nem szóltunk egymáshoz, mert zavartak. Egy-két lánnyal néha beszélgettem, de szünetekben inkább zenét hallgattam, vagy ilyenek. Nekem nem volt zavaró, hogy bent nincs úgy köröm, mert iskolán kívül ott voltak a saját barátnőim.
jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:
75%
Nekem csak sulin kívül voltak barátaim, énekkarban, tánc csoportban. Az óraközi szüneteket kibírtam nélkülük, úgyis csak ettem vagy a következő órára néztem át a cuccost. A hetem fénypontjai voltak az énekkari próbák meg a tánc edzések és utána a séta hazafelé azokkal, akiket kedveltem.
jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban nem volt egyetlen barátom sem, teljesen ki voltam közösítve. Szar volt, de nyilván túléltem, pl. vittem könyvet, amivel elfoglaltam magam szünetekben. Gimiben az osztályomban nagyon hamar ment a klikkesedés, két szintén "számkivetett" lánnyal barátkoztam össze, de velük a mai napig 20+ éve barátok vagyunk. A többi barátom sulin kívül lett.
jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Így, visszagondolva arra az időszakra is nagyon fáj, hogy így alakult.

Nehezen bírtam ki, rendkívüli módon megviselt.

jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából igaz barátom sose volt. Általános iskolás éveim úgy teltek el, hogy bementem a suliba, leültem, meghallgattam az órát majd kimentem a szünetre és támasztottam a falat magányosan és néztem ki a fejemből. Így telt el minden egyes nap.


Középiskolában már voltak haverjaim de ők se voltak igaz barátok azért. Viszont legalább ott már nem a falat támasztottam.

jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!