Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért engedik az iskolai...

Miért engedik az iskolai bullyingot meg az iskolában az incelekkel szemben?

Figyelt kérdés
A pszichopata alfa chadek miért garázdálkodhatnak szabadon az iskolákban? A felnőttek is félnek tőlük, gondolván ez a természet rendje?
jan. 17. 12:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A törzsi kultúra is kellemetlen tud lenni, lásd kannibálok. De a tanárok jófejségből ritkán fognak a saját érdekükkel szemben cselekedni, csak akkor lenne valami ha motiválva lennének pl jutalom vagy büntetés ez a kettő van, esetleg bemarketingelni face love szivecskék cukiskodás hogy milyen trendi kiállni a bullyk ellen.
jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%
pl az ilyenek mint a 10-es, amíg szabadon pofáznak passzív agresszíven a magas lóról, addig nem lesz semmi. Megvetem az ilyet, de nem elegen vetik meg még egyelőre.
jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12


Tudod könnyű papolni olyasmiről amiről fingja sincs vagy nem tapasztalt meg.

jan. 17. 13:42
 14/24 anonim ***** válasza:
Megtapasztaltam, szemüveges, kövér és stréber kisiskolás voltam, gondolhatod. A különbség hogy én önsajnáltatás és hiszti helyett továbbléptem suli után.
jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

14


Nem mindneki ugyanannyira érzékeny vagy érzéktelen. Ez még semmit nem bizonyít.

jan. 17. 13:55
 16/24 anonim ***** válasza:

Kérdező 8-as megjegyzéséhez:

Az iskolarendszer fokozatosan fejlődött ki, annak hatékonysága egyre nőtt, így igazolva önmagát. Jelenleg viszont társadalmi degeneráció van folyamatban és ez kihat az iskolarendszerre is.


Az erős alulfinanszírozás és a tanári státusz leépítése meghozza a bajokat, ezért az iskolai problémákért egyértelműen a döntéshozatali pozíciókban seggelők tehetők felelőssé!

jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tehát akkor az őskori iskolákban is már mindenki az incel gyerekeket bántotta. Ők már akkoriban is mindig csak áldozatok voltak. Miket meg nem tud az ember 1-1 ilyen kérdésből.
jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Nem mindneki ugyanannyira érzékeny vagy érzéktelen. Ez még semmit nem bizonyít."

De, cáfolja a korábbi tévedésedet, miszerint az iskola több kárt okozna mint hasznot, csak mert akad néhány túlérzékeny ember is a társadalomban.

jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

18


“ csak mert akad néhány túlérzékeny ember is a társadalomban.”


Egyrészt nem néhány, az abúzáltak több mint fele megnyomordik, pszichológushoz kell járnia, mondhatni te vagy a kivétel.


Másrészt amiért valakit nem visel meg még nem bizonyíték semmire. Van nő akit nemi erőszak nem visel meg annyira mégsem nyilvánítjuk a nem erőszakot kényeskedésnek.

jan. 17. 16:42
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A 10-es elfeledkeztek arról, hogy sokat számít a környezet, ahová a bántalmazott pl. az iskolából hazamegy. Nem mindegy, hogy az anyja, apja hogyan reagál a problémára. Vannak szülők, akik a "ki kell bírni, mást is biztosan bántanak" hitrendszerrel nevel, megint más bemegy a suliba, és ha az igazgatóval nem sikerül dűlőre jutni, még ki is tapossa a belét bántalmazó kölyköknek, mielőtt a gyerekét átmenekíti másik iskolába. Az utóbbi engem sem traumatizálna és erősítené a lelkem.
jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!