Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire engeditek magatokat...

Mennyire engeditek magatokat kozel az osztalytarsaitokhoz?

Figyelt kérdés
jan. 19. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
10 cm
jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Hozzám oda se jön senki soha. :)
jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Volt olyan akivel negatív lett a távolság ;)


Amúgy teljesen emberfüggő, ha nem nagyon beszélünk akkor semennyire, semmi közünk egymáshoz. Ha hasonló társaságokban vagyunk akkor kicsit közelebb, ha meg barátok vagyunk akkor nagyon közel. Pont úgy működik mint bármelyik másik emberrel.

jan. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Egy jó osztály jelenthet többé-kevésbé életreszóló közösséget is. Lásd azokat, akik évtizedek után is szívesen járnak osztálytalálkozókra. A későbbiekben is maradhatnak ezek értékes kapcsolatok, akár baráti, akár párkapcsolat, akár üzleti jellegű, hiszen évek alatt egész jól megismeritek egymást, megbíztok egymásban. Ideális esetben. Szóval nem is értem, hogy merül fel az a kérdés, hogy mennyire kell távolságot tartani. Semennyire, illetve amennyire jól esik neked.
jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
5cm de játékos
jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
A középiskolai osztálytársaim közül kerültek ki a legjobb barátaim. De van általános iskolából is. Szerencsére mindkét helyen jó volt a közösség.
jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Az első években nagyon nyitott voltam és közel engedtem magamhoz mindenkit. Majd jött egy új csaj, aki csak poénból elkezdett rólam terjeszteni mindenfélét, és onnantól kezdve minden közszájon forgott és ellenem lett felhasználva, amit előtte bárkinek is mondtam magamról. Úgyhogy utána senkit sem engedtem közel.
jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Volt általános felsőben egy jóbarátnőm. Semmi bajom nem volt vee, csak egy dologgal idegesített, viszont már nem is emlékszem mi volt az.

Mindegy, apróság volt és egyszer egy másik barátnőmnek meséltem ezt és bent ült egy fiú. Amikor bejött a barátnőm, akkor a fiú elkezdett harsogni, visszamondta hangosan amit mondtam.

Azóta megnézem kinek mit mondok el és hol. :D

jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
mínusz 15 cm
jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!