Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen rosszaságokat műveltek...

Milyen rosszaságokat műveltek az osztálytársaitok/iskolatársaitok általános és középsuliban?

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Telematricáztam tizedikben a sulis székemet, meg teleírtam zeneszövegekkel. Irtó jól nézett ki. Végül ki kellett fizetnem a szék árát, a takarítónőknek meg lekelett sikálniuk a székemet. Hiába mondtam hogy kifizetem és ülök azon további két évig.


Gyújtogattak a fiúkoliban. Ki is tiltották az osztálytársam ezt követően a koliból.


Többek is betépve jöttek be suliból. Sosem felejtem el azt a pillanatot amikor matek órán kihívták a táblához a betépett osztálytársamat ő keg azt se tudta hol van.


Általános iskolában a lányöltöző plafonjára dobáltuk a szendvicseinkből származó uborkaszeleteket. Nyolcadikban már az egész plafon tele volt odaszáradt uborkákkal.


Általános iskolában volt egy csaj osztálytársam aki azért lógott el két órát, mert a barátja felhívta hogy a suli előtt várja. És valahol az erdőben két órát szexeltek. Full koszosan tért vissza a csaj a suliba.

2023. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cigiztek a vécében

Ellopták a pénzem

Megvertek

Szememre húzták a sapkát és azt üvöltötték nem fizetem a villanyt

Csapkodták a lányok hátsóját

Fogdosták a melleiket

Mindenkire gunyneveket aggattak

Megaláztak és földbe tiportak gyerekeket, embereket a méltóságuktól teljesen megfosztva őket

Alkoholt vettek titokban suli után azt itták

Stb

2023. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mai napig nálam van az egyik sulis könyvtári könyv valami hajókról szól 30 múltam :D
2023. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ötödikes osztálytársam légpisztolyt hozott be a suliba. Ugyanő visszaszájalt a tanárnőnek, aki megindult felé, hogy lekenjen neki egy nyaklevest, de a fiú nem várta meg, egy mozdulattal kidobta az ablakon át a járdára a táskáját, egy lépéssel a pad tetején termett, onnan az ablakpárkányon, majd kiugrott a járdára és elfutott. Óra (oktatás) után megvárta a tanárnőt és megdobálta.

Én is végtelenül rossz voltam - mellette kitűnő tanuló -, a kisebb rosszaságom olyasmi volt, hogy téli hegyi kiránduláson jegesre gyúrtam egy hógolyót és hátra feldobtam, ami leesve fejen kapott egy osztálytársat... nem lett belőle semmi. Stb. stb. A nagyobb rosszaságom olyan, hogy áldom a természetet, hogy felejtéssel ajándékozott meg, mert ha rágondolok, mit csináltam, mindig beleizzadok, beleremegek.

2023. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ÉrettFfi ***** válasza:
Meglestük a lányokat a torna óra előtt az öltözőben már aki a kulcslyuk lőtt volt. Szerencsére a legjobb mellű csaj öltözött vetkőzött ott. 16 évesen.
dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!