Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veletek volt mar ilyen?

Veletek volt mar ilyen?

Figyelt kérdés

Az volt hogy tesi oran fejenalltunt es en kovetkeztem beturtem a polim de kiturodott es latta mindenki a melltartom (melle a bnom azt is mondta hogy a bugyim is kicsit kintvolt)es jo sokaig csinaltam ugyhogy kb egy es fel percig latta mindenki amit kellett.Gyakorlat kozbe mindenki nevetett stb. Es amikor megcsinaltam par fiu odaszoltak olyanokat hogy 10/10es a mellem meg ehez hasonlokat.

Lanyok veletek volt mar ilyen?mit csinaltatok ilyenkor?

Fiuk ti meg ezt hogy reagalnatok le ha igy latnatok egy lanyt? 16L



jan. 24. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Tetszene. :P nyami
jan. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Amikor gimis voltam ugyanezt csinálta volna kb a fiúk nagy része ebben a helyzetben az osztályomban.

Nem értem miért kell még megjegyzéseket is tenni és nevetni, nem volt elég nekik (véletlenül ugyan, de) az ingyen "műsor"?


Nyilván nem 16 éves vagyok már, de én ilyenekért nem nevetek ki senkit, én sem örülnék ha velem fordulna elő.

jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha mások nevettem meg jelezték, hogy kilátszik a melltartód, akkor miért nem hagytad abba a gyakorlatot, minek kellet még másfél percig úgy maradni?
jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem olyan ciki, mint ahogy megéled. Gondolj bele, nem láttak többet, mint uszodában, vagy strandon láthattak volna, sőt.


És azért tették a megjegyzést, mert éretlenek, ilyen gyenge viccre futja. Ez róluk szól. nem kell vele foglalkozni. Amúgy is minden csoda három napig tart, nemsokára elfelejtik, felejtsd el te is! Ne is rágódj rajta. mindenesetre ha legközelebb kicsúszik, lecsúszik, stb. akkor hagyd abba a gyakorlatot, igazítsd meg, és csináld újra, vagy folytasd.


De ha már úgy, hát még mindig jobban jártál, mintha negatív megjegyzéseket tettek volna.

márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!