Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliból, gimiből betegség...

Suliból, gimiből betegség miatt mennyit hiányoztok átlagosan?

Figyelt kérdés

jan. 26. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekem első éves gimis. Most első félévben hiányzott 10 napot. Nyolcadikban egész évben hiányzott mennyit.
jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1 mi volt a baja?
jan. 26. 15:06
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Gimiből semennyit, általános alsó tagozatban évi 1 hónap
jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát semmi különös. Köhögött meg fájt a torka.
jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Oh... akinek fogszabalyzoja volt az sokat hianyozhatott :) Nekem pedig volt. Allitani kellett, leesik a bracket "veletlen" temazaro elott es masnapra kapsz idopontot mert ez kritikus a fogszabalyozashoz, akkor 2 - 3 hetente huzni kellett rajta. Lehetett vele trukkozni es a vegen egy szep fogsort kaptam meg szabadidot :)


Aztan jonnek a betegsegek, szabadnapok. Ezek igy egyutt eleg sok. Es sokszor eletmentok, mert egy temazaronal hianyozni mert valamiert nem tudtal ra tanulni - szulok ordibalnak vagy hasonlo - akkor kapsz egy hetet, ha az sem jo akkor lehet megint fogszabalyozasi hianyzasi muveleteket bevetni aztan mar 2 hete halasztod a temazarot :)


:)

jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
en ebben a felevben 60 napot. eleg beteges voltam iden, sima, de eleg durva natha volt
jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Kitana. ***** válasza:
14%
Nem emlékszem, de sosem mentem betegen suliba, mondjuk sosem voltam gyakran beteg, úgyhogy max ilyen évi 2-3 alkalommal lehetett 2-5 nap.
jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
24%
Szerintem egy-két hét. Sosem volt nagyobb bajom óvoda után, de egy-egy megfázás mindig volt.
jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Gimi alatt évente maximum másfél hét betegség miatt, az is darabokban.
jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Metionin ***** válasza:
30%
1-2 nap évente, ritkán voltam beteg de sokszor akkor is be kellett mennem.
jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!