Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen angoltanárt keressek,...

Milyen angoltanárt keressek, akivel ténylegesen eltudom sajátítani a nyelvet?

Figyelt kérdés
Hol keressek angoltanárt, az volna jó, ha lennének az adott személyről vélemények, így látnám x emberből hány ajánlja, van ilyen oldal, ahol látom róluk a véleményeket?

jan. 31. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ennek így nem sok értelme lenne, mert nem mindenkinek ugyanaz a tanártipus a megfelelö, illetve a vélemények sem reálisak a legtöbb esetben, sokan a saját nemtanulásuk miatt a tanárt hibáztatják, vagy csak egyszerüen rosszat akarnak neki,.
jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

"akivel ténylegesen eltudom sajátítani a nyelvet"

A nyelvelsajátításhoz nem kell tanár. Az kell, hogy nagy adagban kapd a nyelvet, pl. hogy költözz az adott nyelvterületre és élj ott minél hosszabb ideig.

Tanár a nyelvtanuláshoz kell, vagyis ahhoz, hogy akaratlagosan tegyél azért, hogy egyre jobban tudd a nyelvet: a tanár dolga, hogy segítse, gyorsítsa a folyamatot úgy is, ha nem az adott nyelvterületen élsz.

jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A tanár nem elég ehhez. A nyelvet csak akkor tudod igazán elsajátítani, ha rendszeresen használod is, főleg kommunikációban. S ehhez tényleg az kell, hogy egy időre külföldön kell laknod.
jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tévedés, ehhez NEM kell külföldön élni, csak olyan embereket keresni, akikkel hetente többször tudsz csak angolul beszélni több órán keresztül!
jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ma már vannak AI-k is angol oktatásra.

Kijavítanak és elmondják mi volt a baj,hogy kellett volna.A kiejtést is.


Az íráshoz viszont kell tanár.

jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 mint pl? Mert én ilyenről még nem hallottam…
jan. 31. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Bármelyiket kérd meg rá és kész. :)
jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Interneten egy csomo nyelvoktató videó, alkalmazás, stb. van. Hagyuk ezt a divatos AI dolgot. Ha valaki akar az meg tud egyedűl is tanulni már. A tanárok csak a pénz szeretik felvenni.
febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4/9

Ne haragudj, de nem kéne elbizonytalanítani másokat. Ismerősöm 50 évesen is ugyanezt vallotta, mint te, aztán közben 2 ismerősei is felsőfokra ment.


Van abban igazság, amit utolsó írt, de sztem mégis érdemes tanárhoz menni, ha nagyon kezdő vagy, vagy ha már felsőfok közelében vagy, mint én.

Viszont érdemes kerülni az átlag gimnáziumi vagy általános iskolás tanárt, mert sokszor nincsenek azon a szinten, hogy felsőfokra vagy jobb tudásra felkészítsenek, nem egy magántanárom volt anno, akinél strigulázni lehetett volna a kiejtési/nyelvhelyessége bakikat, és általában 20 évvel ezelőtti szókincsük volt.

Most felnőtt fejjel felsőre készülök, és egy kis nyelviskolába mentem, ahol egy olyan tanárnő oktat, aki sokáig kéttannyelvűben tanított. Teljesen más szint, mint a korábbi tanáraim.

Igaz, azt hozzáteszem, a angoltudásom nagyját egyedül szedtem fel, az alapokon kívül túl mindent nem tanultam suliban vagy magántanároktól, sőt rohadtul untam az óráikat.

febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!