Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kolis lanyok hogyan menjek le...

Kolis lanyok hogyan menjek le zuhanyozni?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok es eddig mindig ment a zuhanyzas es minden de most nehez volt mert a torolkozom elfogyott mert elfelejtettem hozni magammal es a baratnoimnek is csak 1 van.Es felek lemenni tusolni mert altalaba kint szoktak lenni a fiuk es fehernemube nem akarok elmenni elottuk.(nalunk nem lehet ruhat bevinni a zuhanyzoba nemtudom miert)es mindenki ugy csinalja hogy maga kore tekeri a torolkozot de en nemtudom hogy kene lemenni.Tegnap megoldottam az egyik baratnom torolkozojevel de most mondta a nevelo hogy egyszerre menjunk mert este vmi programot szervez.Viszont muszaj zuhanyoznom mert ugy terveztem h ma letusolok valahogy es akkor csutortokon nem kell.Vmi tipp vagy ti hogyan csinaltatok.

jan. 31. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Elmész a boltba és veszel 1500 forintért egy nagy törülközőt. Úgyis kopnak, jó lesz még otthonra is...
jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Ne fürgyé le
jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha zavar, hogy láthatják a fehérneműd, dobd le, és nincs vele gond.
jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1es azert nem megyek el venni mert mar nem lehet kimenni a kolibol


2es le kell furdenem mert nem akarok budos lenni


3mas johogynem bugyi melltarto nelkul megyek el zuhanyozni.


Az a baj tenyleg nincs mivel takarni magam es bugyi melltartoba nem akarok lemenni mert azert megsem akarom hogy meglasson mindenki fehernemuben.Egy ertelmes hasznos valaszt kerek.Ti hogy oldottatok meg

jan. 31. 20:07
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ágyon lévő lepedőt vagy a takaró ágyneműhuzatot használva.
jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet bevinni semmi ilyesmit csak torolkozot tustfurdot ezeket
jan. 31. 20:43
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ki nézi?
jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha fehér a lepedő, és azt csavarod magadra, ki mondja meg, hogy az nem törölköző?
jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Elmentem zuhanyozni es baromi gaz volt.Mindenki bamulta a mellem mert fehernemube mentem le.Melle a lepcson siettem es kicsit megbotlottam igy sztem vki latott bepucsitva.A lenyeg hogy megvan.Csak hat en hulye elfelejtettem vinni masik melltartot es fel kellett mennie a baratnomnek.Ugyhogy ultra gaz volt sztem vki le is videozotr
jan. 31. 21:06
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Kamu.
jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!