Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora fokú igénytelenségre...

Mekkora fokú igénytelenségre vall az, ha érzem magamon, hogy büdös vagyok viszont lusta is vagyok elmenni zuhanyozni ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok dögkútszagú de érzem magamon, hogy zuhanyozni kellene csak most lusta vagyok hozzá .

#zuhany #büdös #tusfürdő #parfüm, pjerfüm #gátszag #izzadt, cigiszag, lábszag, lápszag
jan. 30. 11:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Hármas
jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mi kell az 5-öshöz akkor ? :)
jan. 30. 11:54
 3/28 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen jól csinálod.

Javaslom, soha ne fürgyè le.

jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, meddig maradsz így. Ha így maradsz, sőt még el is mész valahova így, az nagyon durva. De nyilván, ha valaki nincs otthon, akkor nem tud azonnal zuhanyozni.
jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Majd délután vagy kora este elmegyek zuhanyozni addig viszont gta-zok meg ebédelek így megbüdösödve, nem érdekű éngemet .
jan. 30. 12:00
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
fúújjj
jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
Hát az. Én ha egy napot valamiért kihagyok, már alig várom, hogy letusolhassak. Szeretem, mikor friss tiszta vagyok.
jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
18%

#6

Miért fùj? Fingod sincs róla mennyire jó budösnek lenni.

Brutál jó érzés.

jan. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem attól függ, mész-e valahova meg kivel találkozol. Tehát nem mindegy, hogy így jársz be dolgozni, vagy egyedül élsz és otthon gubbasztasz.
jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
28%
Trendi, németeknel Olaf Schultz kancellár takarekosságra intette a lakókat, ne terheljék le a klímát fürdéssel mosással szellőztessék a ruhát ....
jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!