Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy írjak rá a tanáromra?

Hogy írjak rá a tanáromra?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom, (nő) akivel elég jóban vagyok, de sajnos babavárás miatt elment, nem tanít minket így az uccsó évben, viszont rá akarok írni, hogy mi a helyzet vele meg ilyenek, csak egyszerűen nem tudom hogy írjak rá(messenger),(amúgy sokszor beszéltünk neten) hogy köszönjek, igazából nem muszáj az a nagy formalitás, fiatal, kicsit laza is, de azért nyilván ne tegezzem. Valami ötletek?

jan. 31. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Tisztelettudóan írj, ne úgy, mintha egy osztálytàrsad lenne. Egyszerűen kérdezd meg, mi a helyzet vele
jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Mi közöd van a magánéletéhez?
jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Hülyeségekre ne töltsd az idődet.
febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez kedves:)

Írj rá egyszerűen, biztosan jól fog neki esni.

febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Tanárnő!

Hogy érzi magát mostanában?

febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne írj rá.
febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megmomdom őszintén, egy tanár is ember, nem fog megenni. :) Viszont neki az, hogy a diákokkal foglalkozik az iskolán belül a munkája, így ne várj többet tőle, hagyj neki némi teret. Az, hogy laza, barátságos nem egyenlő azzal, hogy ettől mélyebb is lesz a kapcsolat idővel. Én is ismerek felnőttoktatásban több ilyen tanárt, kb tényleg olyan abban a 1,5 órában, mintha egy baráti banda verődött volna össze, de én pl azzal is tisztában vagyok, hogy ezeknek a tanároknak nagyon terhes lenne, ha egy tanuló ezen a 1,5 órán kívül is barátként viszonyulna hozzájuk.


Tehát, ha nagyon fontos neked hogy tudd, mi van a tanárral, akkor várj, amíg megszül és utána írj neki egy üzenetet, hogy láttad az örömhírt és gratulálsz és érdeklődbél, hogy minden rendben vab-e arra és, hohy az osztályban sokszor szoktatok róla beszélni és mindenki üdvözli. És ennyi, de nagyon ne várj ettől mélyebb kapcsolatot.

febr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"és érdeklődbél, hogy minden rendben vab-e"

Semmi köze hozzá. Ezt a részt hagyja ki, a többi mehet.

febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyílván tisztelettudóan szeretnék vele beszélni, nem a magánéletében szeretnék kutakodni, nem is azt mondtam, hogy barátként viszonyulok hozzá, vagy mélyebb bizalmas kapcsolatot várok, hiszen nem erről van szó, de azért mégis érdeklődnék felé, mert 4 év alatt rengeteg mindenben segített, egy nagyon fontos része az életemnek. Köszönöm az igenyes, kedves válaszokat, azóta sikerült vele beszélnem.
febr. 12. 22:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!