Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolában milyen balesetek,...

Iskolában milyen balesetek, sérülések szoktak előfordulni?

Figyelt kérdés

Amíg általános és középiskolába jártatok, milyen balesetek fordultak elő a diákokkal? Nemcsak osztálytárs, hanem úgy az egész iskola.

Milyen esetekről hallottatok vagy láttatok, amikor egy diák megsérült, míg oda jártatok?



febr. 5. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tesiórán a kosárlabda eltörte az osztálytársam ujját.

A szünetben a folyosón összeütközött két gyereket és az egyik lefjelte a falat (felrepedt a homloka).


Béreltem az egyik fiúval és lefejeltem a szekrényt. Lett egy nagy hupli a homlokomon.

febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tesi órán húzódás, ficam.

Lépcsőn megbotlott valaki, lecsúszott jó néhány fokot (nem lett sérülése).

Egyszer valaki pont kinyitott egy kifelé nyíló ajtót, egy gyerek meg rohant a folyosón, és már nem bírt megállni, nekicsattant az ajtónak.

febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Körző beleáll a halántékodba...

Szellőztetéskor ki-kiesik néha egy-egy tanuló az ablakon...

Rácsapják az ajtót az ember kezére/lábára, arcára...

Lépcsős kalandok...

Udvaron "belenéznek" néha a kidobózó/focizó felső tagozatosok labdájába...

febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ráesik 1 zongora a igazgató fiára
febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12-es lányt elvittek szivrohammal mentőágyon mert ivott 3 energiaitalt.
febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszer egy csajnak kiment a bokája,de végül semmi baja nem lett.Ugyan ez csak barátnőmmel történt,kiment a bokája kosarazás közben na neki el is tört.egy srácra ráesett egy régi fajta számítógép,lett egy óriási pukli a fején.Ugyan ennek a srácnak világítós karkötőnek (ki tudja mi van benne ugye) a "leve" belement a szemébe.
febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy osztálytársamat, aki májbeteg volt, elvitte a mentő, mert túl sok energiaitalt ivott tesióra előtt.

Egy lány leugrott a lépcsőn, eltört a lába.

Az egyik fiú osztálytársam, a Jóisten tudja, hogy hogy, de belefejelt a falba, és szétcsapta a fejét, a mentő vitte el.

febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tesi órákon kisebb-nagyobb esések, ficamok, ütközésekből eredő orrvérzés vagy száj felrepedése, udvaron volt egy pár vérzéses fej/orr betonba verése (a régi szép idők, amikor betonon fociztunk és beton felett vasmászókákon mászkáltunk). Egyre emlékszem nagyon, mert akkor osztálytársamat ketten kísértük el a szakorvosi rendelőbe, ami kb. 20 perc "séta" volt, a bokája ment ki, ráállni alig tudott, 1 óra volt mire odaértünk, ott újabb órát vártunk, aztán újabb órányi séta vissza, szóval az egész délelőttöt ellógtuk. Egyik fiú osztálytársamnak a kezére úgy rávágták a szekrényajtót, hogy szilánkosra tört 3 ujja, gipszelték, úgy, hogy ilyen Freddy Krugeresen a törött ujjakat műanyag merevítőkkel rögzítették és arra ment rá a gipsz, hát azt nagyon viccesnek találta néhány észlény osztálytársunk, ezzel "viccelődtek", amiből újra és újra verekedés lett, és az egyik ilyen során sikerült az egyik merevítő rudat is eltörni... Valaki kiugrott brahiból egy első emeleti ablakból (nem a mi oszályunkból), boka vagy lábszártörés, nem tudom, gipszben járt utána hónapokig. Az egyik lány belevágott egy rotring ceruzát a mögötte ülő vicces fiú kezébe, mert az megpróbálta levágni a haját óra közben, hiába szólt többször, hogy hagyja abba. :D
febr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még általános iskolában 3-an használtunk egy szekrény a cuccaink tárolására. Amikor az egyik osztálytársam elkezdte keresni a holmijait, az én dolgaimat is kidobálta a szekrényből. Odamentem hozzá, és megkértem, hogy ne dobálja szét a dolgaimat, erre az osztálytársam fejbevágott a tornazsákjával. Néhány másodpercre elvesztettem az eszméletemet. Ekkor kb 6-os voltam.
febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Általánosságban:

tesis sérülések (kidobós, egyéb labdajátékok, szekrényugrás körül talán a leggyakoribb, illetve ficam, húzódás), lépcsőn le/felesés, hirtelen nyíló ajtóba sétálás, folyosón elcsúszás.


Ami nálunk volt:

egy (valószínűleg szellemileg sérült) srác szokott általánosban rohangászni a folyosón, közben padokra ugrálni, ami párszor eséssel zárult, mert rosszul mérte fel a helyzetet. De olyan is volt, hogy falra kenték őt másik fiúk, mikor rászokott a lányok fenekének csapkodására.

Általánosban az egyik, akkori végzős lába akadt be a T alakban felpakolt szekrényekbe, ugrás közben.

Gimiben két évfolyamtársam fejelt össze véletlenül tesin. Ők mindig is véresen komolyan vették, és akkor sem volt ez máshogy, de a végére sajnos mentő lett belőle. Egyiküknek felszakadt a szemöldöke, a másiknak pedig új fogakra lett szüksége.

febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!