Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire szokott előfordulni,...

Mennyire szokott előfordulni, hogy egyik kolléga üvölt mint a sakál a másikkal?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Minél alacsonyabb iskolai végzettség kell egy adott munkakörhöz, annál nagyobb rá az esély.
2023. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Diplomám van irodában dolgozom, de gyakran kell egyeztetnem műszakossal is.
2023. júl. 13. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. Rövidre kell zárni hamar. Gyorsan leállítani, intelligens hangnemben. Ha látják rajtad a majrét, megesznek.
2023. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordul. Az emberek jelentős hányada úgy idegbeteg, hogy nem is tud róla. -Mondjuk nincs is semmi csodálkozni való ezen, - mert nagyjából ugyanilyen arányban élnek folyamatos bizonytalanságban, amitől kikészülnek idegileg és/vagy fizikailag. Békésen megkínálod egy "sztriptíz" tablettával, - hogy be ne rekedjen idő előtt, - aztán megy minden tovább a szokott módon...
2023. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne forduljon elő, ne rajtam vezesse le a feszültségét
2023. júl. 13. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg ritka.
2023. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oh ez kb minden napos nálunk.. De én jót röhögök rajtuk. Főnökömmel minden nap eljátszom egyszer azt mondta nekem ordítva habzó szájjal hogy ba...djak meg mert előtte felidegesítették és oda mentem és bátorkodtam egy kérdést feltenni. Na guvatt szemmel röhögve válasz gyanánt az első fejemben megfordult gondolat kijött a számon hogy csak utánad... Ki kellett mennem mert fullattam meg a nevetésből. Jön utánam 5 perc múlva hogy mit szerettem volna tudni mondtam hogy főnök én már semmit 🤣
2023. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!