Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket se vettek be a zártabb...

Titeket se vettek be a zártabb osztály csoportba?

Figyelt kérdés
Gimiről van szó, van egy osztály csoport amibe benne van a tanár is meg mindenki az osztályból. Itt semmi dolog nincs igazából, órarend változások, ilyesmik. Meg van egy másik csoport ahol a diákok nagy része benne van, mondjuk az osztály 2/3 része. Én meg nem vagyok menő gyerek, ezért benne se vagyok.
febr. 15. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Engem bevettek minden ilyenbe.
febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 grafno ***** válasza:
81%
Én sulin kívül senkivel sem beszéltem, mert mindenki messze lakott. Egyetemen majd más lesz...
febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Először zártosztályt olvastam.
febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem is bevettek minden ilyenbe.


2# Egyetemen még kevésbé megy a barátkozás, mert mindenki tanul.

febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
én alapból nem is akartam benne lenni.
febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Áldom az eszem, hogy mikor gimis voltam (2009-2013 között), nem voltak ilyen osztálycsoportok. Még a facebook is kezdetleges volt. Nem is hiányzott a fenének se ez a plusz konfliktusforrás pont emiatt amit írsz.
febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem is volt facebook, azóta sincs, sose hiányzott, nem kötelezhet senki rá nem hivatalos üzenetküldő, hanem egy adat tolvaj cenzúrázott mocsokoldal.
febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerencsére én kimaradtam ebből az őrületből, amikor gimis voltam, a betárcsázós internet nagyon korai szakaszában jártunk. Visszagondolva, remekül megvoltunk FB-csoportok nélkül.
febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nyilván a saját korosztályomra gondoltam xd nem érdekel mi volt 10-20 éve xd
febr. 15. 20:58
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Két kivétellel engem is bevettek minden, ilyesfajta csoportba. A miheztartás végett; nincs 5 éve, hogy ballagtunk.

Az egyik egy chatcsoport volt, ahol az osztály összes lánya bent volt, egy másik csajon, és rajtam kívül (15 fő körül). Akkor még legjobb barátnők voltunk (nem emiatt nem tartjuk a kapcsolatot :D ) azzal a lánnyal, aki egyszer odaszólt, hogy hogyhogy nem tudok a cukrázdázásról, mikor előző nap este írták a többiek. És így derült ki, hogy 3 év alatt senkinek sem tűnt fel, hogy nincs bent mindenki a csoportban...


A másik meg szalagavatós bulival volt kapcsolatos. Az egyik srác, a főszervező, rám is írt, eléggé megkérdőjelezhető hangnemben, hogy miért nem vagyok képes szavazni, mikor szinte mindenki más már meg is tette azt. Én meg visszaírtam, hogy lövésem sincs, miről van szó, aztán volt egy fáziskésése, majd leesett neki, hogy nem vagyok bent. Aztán hozzáadott engem is, de elnézést nem tudott kérni. Slusszpoén: a fél 9. évfolyam bent volt abban a csoportban (a lányok..), meg pár évfolyamtárs, és nem tűnt fel neki, hogy hiányzik az osztálytársa, de azt rögtön összerakta, hogy nem szavaztam.

febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!