Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Alázott már meg titeket tanár?

Alázott már meg titeket tanár?

Figyelt kérdés
Ha igen, mivel? Miért?

márc. 12. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Egyetemen az egyik órán tartottam egy prezentációt és a tanár gyakorlatilag darabokra szedett engem, meg az előadásomat is. Ráadásul mindezt bunkó stílusban tette. Nagyon megalázó volt az egész szituáció, égtem a csoporttársaim előtt..
márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen. Az ilyesmi 20 ezer óránként, de a kedvencem.
márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem aláztak meg sohasem. Nekem jó tanáraim voltak.
márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Engemet csak próbált, de balul sült el.


Volt egy szemét fizikatanárunk középiskolában. Az volt a fétise, hogy géppisztoly módon lövöldözte az egyeseket, meg imádott mindenkit belezavarni a felelésbe és utána bekérdezni, hogy "Na ez hanyas osztályzatot érdemel?" miközben olyan helyzetet teremtett, hogy sok jót nem tudott az ember mondani. És akkor még azt is magyarázta, hogy az egész osztály milyen fogyatékos, majdnem mindenki bukásra áll stb. AZtán egy feleléskor belém kóstolt a fasszzságaival, mire én az esélytelenek nyugalmával beszóltam neki az egész osztály előtt, hogy amikor egy bizonyos szaktanárnál a fél osztály bukásra áll, a másik fele épp kettesen bukdácsol, akkor ott nem a diákok a hülyék, hanem a tanár nem tud tanítani.

Hatalmasat égett a tanár a többiek előtt. Ugyan nem könnyítette meg a helyzetemet ez, de legalább nagyjából a kettes be lett biztosítva. Nem húzott meg.

márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Az érettségin a magyartanárom. A szóbeli tételnél alig kezdtem el mondani a tételt, azonnal a szavamba vágott, és nem engedett szóhoz jutni. Végül elkönyvelte, hogy mennyire semmit sem tudok.
márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Én időmben természetes volt tanár gyereket osztály előtt gúnyosan megalázott, sőt még az is természetes volt tanár megverte gyereket.


36/F

márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Keves tanár van aki nem egy féreg.
márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Velem a zene szakos tanárom úgy beszél mint egy kutyával. Nem csak engem aláz meg, de kényszerít hogy énekeljek a kórusba ami nem kötelező mondtam nem szeretnék erre ő: mozdulj meg na. Fhuu utalom.
márc. 12. 17:28
 9/15 anonim válasza:
18%
Büdöstalpú tanár
márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Volt rá példa. Nálunk a tanárok jobban piszkálták a gyerekeket mint a gyerekek egymást. Nem csak én, mindenki kapott megalázást. Haragszom is érte a mai napig.
márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!