Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szigorúak a tanáraitok?

Szigorúak a tanáraitok?

Figyelt kérdés

febr. 20. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Marhogy elvarjak, hogy keszulj orakra, meg azt, hogy bent legyel idoben meg nem engedik, hogy telefonozz oran? Mit szeretnel?
febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Nincs semmiféle tanárom, 40 éves vagyok. Hülye kérdés, próbáld átfogalmazni.
febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fizikatanárom és a rajztanárom igen.
febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Enyém igen. Beültetett egy sarokba azért mert egyszer nagyon jó kedvem volt és mosolyogtam. Azóta el vagyok szigetelve. Konkrétan a tanár háta mögött ülök a fal felé fordulva.

Nagyon rossz így de nem enged vissza. Egész évben ott kell ülnöm :(

febr. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Az alsós ofőm nagyon az volt, helyenként kicsit mintha gonoszsággal megtűzdelve. Nem tudom, mennyire torzítás ez, de csak nem az, ha konkrétan a tanári kar nagyja fellélegzett, mikor végre nyugdíjba ment...?

Felsős ofőm, magyartanárom és az infótanárom szigorúak voltak, de közben mégis emberségesek. Voltak kedvenceik, de velük sem kivételeztek sosem. Én is amúgy köztük voltam (😅), de ugyanúgy osztályoztak engem is, mint a többieket, illetve... azért tőlem többet is vártak el helyenként.

Gimiben már azt hiszem fele-fele arányban voltak a szigorú, és nem szigorú tanárok. Azonban ott már mindkét "fajtából" voltak rendesen, akik arcra osztályoztak, jegyet felhúzva, vagy lerontva. Az egyikből lett is egy nagyobb fiaskó, mert az érintettek felszólaltak, de nagy változás utána sem lett.

Most, egyetem alatt, is akadnak szigorú tanárok, de itt már senki sem osztályoz arcra, csakis teljesítményre. A konzulensem is amúgy szigorú(bb), részben ezért is választottam, mert tudtam, hogy így tudom a szakdolgozatomból a maximumot kihozni.

febr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem
márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!