Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bánt az egyik osztálytarsam,...

Bánt az egyik osztálytarsam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és ő pedig fiú. Egyébként cigány, és ok nélkül bánt. Kůrv@zgat, meg kérdezi hogy mennyi vagyok egy órára stb. Vékony vagyok és azzal is bánt, meg az apja maffiozó ami miatt nem mer senki se vele kikezdeni. A fiúk is csak azért vannak vele jóba, mert félnek tőle és már nagyon kezd elegem lenni. Mindig mondom hagyjon békén nem vele beszélek stb nagyon utálom már
márc. 14. 14:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel az iskolába történnek nem tudom felvenni, mert tilos a telefon használata, de van kamera és hangvevő az osztályban
márc. 14. 16:50
 12/13 anonim ***** válasza:
Szólj apádnak. Mikor az én lányomra szállt rá egy "fiatalember" ( 15 éves hetedikes), pár tockossal megtanítottam neki,hogy nem illik a lányokat bactatni.
márc. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt én nem mernék szólni az igazgatónak. Ki tudja mi lenne a következnénye, miután ez eljut a fiú családjához, a fiú családjának a barátaihoz.


Másrészt nem tudom egyáltalán mit tudnának tenni, mert az hogy xy lekezelően bánik egy lánnyal még nem hinném, hogy az eltanacsoláshoz vezet. A tanuló 16 évig tanköteles, szóval elég nyomós indokkal tanácsolhatják el.


Valaki írja az iskolapszichológust, de nem tudom ő mit tudna tenni az ügyben. A kérdező attól, hogy elmegy tintapacákat nezni és fát rajzolni, ugyanúgy az áldozat marad, ha a zaklatóra gondoltatok, ő meg a kérdés leírását olvasva nem az az eset, akit egy iskolapszichológus fog megvaltoztatni, itt komolyabb szaksegítsegre lenne szükség, de abba a családjának is bele kell mennie.


Én iskolát váltanék. Tudom, ez elmenekülésnek tűnhet a gond előtt, de nem az, mert itt a problémának nincs megoldása.

márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!