Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én kaptam intőt helyette,...

Én kaptam intőt helyette, hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Tesi órán "szabadfoglalkozás" volt.


Én meg a haverom a kistornateremben maradtunk, a többiek kimentek az udvarra.


Viccből kivettünk a szertárból 2 nagy, rúdnak tűnő szivacsos cuccot és "oda" tettük és kuki kardoztunk velük, amikor bejött a tesi tanár és a barátom megcsapta vele a tanár fejét, úgy, hogy leesett a szemüvege a tanárnőnek.


Nem én voltam és én is kaptam beírást...sőt, nem is akar már a tesi érettségire elvállalni a tanárnő...


Eddig nem mertem megmutatni...nem tudom, mit tegyek.



márc. 18. 13:03
1 2
 11/17 anonim válasza:
Középiskolában ilyen szinten vannak az emberek?!
márc. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ilyen szinten. Utcánkban van a szakiskola tehát 18+ a diákok mert szakmát tanulnak. Hadd ne soroljam milyenek meg hogy mennek végig az egész városon. Nagyon gázak. Mi is hülyék voltunk de nem ennyire pedig nem vagyok idős
márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el otthon úgy, ahogy történt...


A beírást azért kaptad, mert esztelenül, gyerekesen viselkedtetek mind a ketten.


El kell vállalnia, ha jelentkezel. DE. Sokat tehetsz azzal, ha bocsánatot kérsz tőle, "nem úgy gondoltam", és megtoldod egy szál virággal meg csokival.

márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sőt, a barátodnak is javasolhatod ugyanezt. És lehetne egy ígéret is, hogy innentől olyan jók lesztek, mint a patyolat.


Én is tanár vagyok, én ezzel már rendben lennék szerintem.

márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát etikai jelentősége nincs, nem ártottál senkinek. Iskolában a rejtett iskolai erőszak a fő probléma (ami sokszor rejtve marad, vagy ,,csak'' szavakban nyilvánul meg), szóval az ilyen dolgok amit írtál ahol senkinek nem ártottál az igazából nem is szégyenkezés tárgya egy jó társadalomban. Kicsit képmutatás az intő egy olyan társadalomban, ami esik széjjel a ma már nem is annyira rejtett szegénységtől, megaláztatásoktól.
márc. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha szabadfoglakozás volt, azt én úgy értem, kb. az alábbiakat jelenti:

- testmozgás

- lehetőleg valami egyéb szempontból is hasznos tevékenység (legalább érintőlegesen)

- bármiféle károkozás tilos

- tanári utasítással vagy egyéb szabállyal szembeni függelemsértés tilos


Ahogy kiveszem, - legalábbis a kérdés univerzumában - itt nem történt függelemsértés, és a Kérdező részéről károkozás sem. Technikailag a kardozás az testmozgás és kisebb mértékben meg színészi munka. Minden egyéb dolog szubjektív értékítélet, ami nem tartozik ide. Szerintem kb. jól írta le a Kérdező: a tanár sérülése miatti érthető felháborodásból kapott Ő is felindulásból, különösebb pedagógiai érték nélkül.

márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az érettségi felkészítés ügyére mindenképp kell hogy legyen valami megoldás, nem szabad, hogy az ilyenek miatt kútba essék. A tanárnővel beszéljetek, esetleg szüleid segítségével. Moralizálásba nem érdemes letapadni meg szégyenkezni, az nem is tartozik ide, inkább a tanárnőt ért ütés lehet fontos. Remélem barátod nem volt gondatlanul engedetlen, azt remélem, hogy sikerülni fog a tanárnővel beszélnetek.
márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!