Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én kaptam intőt helyette,...

Én kaptam intőt helyette, hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Tesi órán "szabadfoglalkozás" volt.


Én meg a haverom a kistornateremben maradtunk, a többiek kimentek az udvarra.


Viccből kivettünk a szertárból 2 nagy, rúdnak tűnő szivacsos cuccot és "oda" tettük és kuki kardoztunk velük, amikor bejött a tesi tanár és a barátom megcsapta vele a tanár fejét, úgy, hogy leesett a szemüvege a tanárnőnek.


Nem én voltam és én is kaptam beírást...sőt, nem is akar már a tesi érettségire elvállalni a tanárnő...


Eddig nem mertem megmutatni...nem tudom, mit tegyek.



márc. 18. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Rögtön egy intőt? Túlzásnak érzem :D Biztosan azt kaptál?
márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer véletlen fejbe rúgtam focilabdával a tesi tanárt és leesett a szemüvege :D

Szerintem mondd el a szüleidnek miért kaptad. Én még nevetnék is :D

márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

"Viccből kivettünk a szertárból 2 nagy, rúdnak tűnő szivacsos cuccot és "oda" tettük és kuki kardoztunk velük"


Fel kellene nőni inkább.

márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

A kérdés is hazudik, azt írod hogy a másik helyett kaptál intőt, majd utána azt hogy mindketten. "Nem én voltam", de azért voltál, részt vettél benne, együtt találtátok ki, és senkinek sem volt annyi esze, hogy rászóljon a másikra, hogy értelmesebben is eltölthető lett volna az óra. Jó helyen van az a beírás, ebből is tanulhatsz. Úgysem számít a magatartás jegy sehol.

Az #érettségi és #gimnázium szavak alapján 18 év körül ideje lenne felelősséget vállalni a tetteidért.

márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Idén érettségizel?


Szivacskukettóval kardozol, intőt kapsz, berosálsz, "elmerjemmondani?"...


Tejóisten! Mi lenne, ha szivacs helyett tököt növesztenél, a tanárnőtől elnézést kérsz (magyarázkodás nélkül), a szüleidnek megmutatod a beírást, és rendezed ezt az egyébként banális dolgot?

márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

A kérdező úgy értette, hogy " helyette" ergo nem ő verte fejbe a tanárnőt. Igazából neki nem is kellett volna kapnia, mert csak idióta volt . A másik kérdés, hogy a társa direkt vagy véletlen ütötte meg?


Egy szó, mint 100. Kb 18 évesen valóban nem szivacskukit kéne játszani.

márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Az enaplóban látják a beírást. Felesleges ezen agyalnod.
márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
6 évesen miért izgulsz máris a tesi érettségi miatt?
márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
A kukikardozásért is jár az intő.
márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, a kukikardozást lehet inkább kihagynám a sztoriból. :D
márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!