Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliban csak nekem nehéz...

Suliban csak nekem nehéz komfortosan nagyvécézni?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen tudom sajnos elengedni magam, mert mindig nagy a nyüzsgés a mosdóban, emiatt azt érzem, nem tudok teljesen megkönnyebbülni. Órán nem szeretm kimenni, mert nem is mindegyik tanár enged és az anyaggal is lemaradok.


18/N



márc. 21. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ebédszünetben menj ha muszáj, akkor kevesebben vannak. én is utálok de nem tudjuk ezt befolyásolni sajnos.
márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez személyes ügy, hogy kinek mi a zavaró.

Nem tudsz mit tenni. Ha jön akkor jön.

Már nem vagyok iskolás de nekem is hozzá kellett szoknom pedig állítólag a fiúknak nem ciki annyira. Dehogynem

márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is nehéz volt nagywczni, állandóan ott mentek ki-be a gyerekek :D
márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Én emlékeim szerint nem is nagyon mentem nagyvécére anno se általánosban, se gimiben (1-2 hasmenéstől vagy ilyesmitől eltekintve). Mindig úgy voltam beállítva, hogy vagy még reggel otthon mentem el, vagy délután ha hazaértem.

Egyetemen bezzeg pont az ellenkezőjére álltam át (XD), de ott talán segített hogy kulturált, tiszta, jól zárható vécék voltak.

márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Van az a típus, akit nem zavar, és van, akit igen, ezért se iskolában, se munkahelyen, se vendégségben, se pláza nyilvános illemhelyén nem tud, csak otthon.

Próbáld otthon intézni, reggel indulás előtt vagy suli után.

márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha menni kell, akkor menj, rendezd magadat. Nem lehet feszülten figyelni, ha közben hasgörcse van az embernek. Ne parázz, ha hangos a téma, nézd azt, hogy mindenki ezt teszi.
márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is, meg szerintem a többség is így van vele, de inkább elkerülöm és mindig este megyek, így délelőtt suliban nem is kell.

17/L

márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyesmit órák után lehet kényelmesebb elvégezni, amikor már üresebb a suli.

Vagy mégis kimenni óra közben.

Vagy valahogy átállni, hogy otthon reggel vagy este.

márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!