Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom hova tenni a nézését...

Nem tudom hova tenni a nézését, ezért azt sem tudom, hogy kellene-e kezdeményeznem?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó a suliból, idősebb tőlem és megtetszett. Leírom, hogy miket tapasztaltam vele kapcsolatban és megmondanátok, hogy érdemes lenne-e esetleg kezdeményeznem nála (bátortalan vagyok úgyhogy egy Fb jelölésre gondoltam).

- Volt egyszer egy tűzriadós tájékoztató, ahol az egész suli jelen volt. Kicsit késve érkeztem és mellette volt már csak hely, így leültem. A dögunalom tájékoztató közepén megkérdezte tőlem, hogy ugye, milyen unalmas.

- Szünetben, amikor mentem a folyosón ő akkor jött ki egy teremből és amikor egymással szembe mentünk, akkor néztük egymást jópár mp-ig. Nem sétáltunk el egymás mellett, mert lekanyarodtam és amikor odaért ahol lekanyarodtam láttam, hogy az irányomba nézett.

- Egyszer a büfén sétáltam keresztül (kerestem valakit) és ő is ott volt. Amikor elsétáltam mellette, akkor ő is elindult és ahol megálltam ott állt meg elég közel mögöttem. Utána kimentem a büféből, mert nem találtam meg azt, akit kerestem, majd mikor megint visszamentem a büfébe, akkor nézett. (Ez közvetlenül az előző folyosós eset után történt)

- Volt egy összevont óránk és egyszer amikor felnéztem, akkor észrevettem, hogy nézett.


Nagyon hülye vagyok hozzá, hogy megállapítsam, hogy ezek jelenthetnek-e érdeklődést, ezért kérem a segítségeteket! Ha veletek történtek volna meg ezek a dolgok, akkor mit gondolnátok? Kezdeményeznétek?



ápr. 1. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem biztos semmi. Nyiss felé bátran, főleg akkor, ha tetszik neked. Így legalább megismered és kiderül tényleg olyan ember-e amilyennek gondolod. Ez kezdődhet először egy facebook jelöléssel is. Kezd kicsibe. Ismerd meg jobban aztán majd eldőlik
ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az életben nagyon kevés dolog biztos. Neked mi a szubjektív véleményed a leírtakról? Elgondolkodnál, hogy felkelthetted-e a figyelmét?
ápr. 1. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha szembetalálkoztok, mosolyogj rá. Nem baj, hogy bátortalan vagy, ha pozitív jeleket sugárzol felé, akkor majd ő fog kezdeményezni, ha tényleg érdekled, nem kell neked.
ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, hova lett az az idő, amikor a fiú kezdeményezett (van szája!), nem a lány kínálkozott fel!
ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mosolyogj rá ha találkoztok, de bejelölheted fb-n, hátha rád ír.
ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez felkínálkozás lenne? Ha igen, akkor inkább hagyom a fenébe, nem ér meg annyit senki, hogy utána engem állítsanak be valami könnyű vérűnek. Amúgy sem szoktam csak így senkit bejelölgetni, úgyhogy ez nekem nagy lépés lenne, ha mégis megtenném.

A tűzriadón ő kezdeményezett beszélgetést, de lehet nem voltam közlékeny úgyhogy ott annyiban is maradt a dolog. Félek, hogy túlreagálom, mert nagyon jól esne, ha valaki szépnek találna.

A mosolygás nem megy, mert mindig nagyon zavarban vagyok.

ápr. 2. 00:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azzal, hogy bejelölöd még nem vagy könnyűvérű meg ha csak összebaratkoznál vele elsőnek?
ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lenne a cél, mert nem is ismerem. Másfelől meg beégni se akarok.
ápr. 2. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!