Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mindig nekem kell...

Miért mindig nekem kell kezdeményeznem?

Figyelt kérdés

Szóval osztálytársakkal pl csak akkor beszélek, ha én kezdeményezem a dolgot. Ha megszólítom őket, szívesen beszélgetnek velem. (Vagy csak színlelik?) Van egy ember, akit közelebbinek érzek, ő áll hozzám a legközelebb az osztályból, de ő is csak olyan alkalmi haver. Nagyobb társaságban, ha így összegyűlünk, csak néha szólok közbe, mert nem vagyok az a mókamester. De ha ketten-hárman beszélünk, akkor kezemben tartom a beszélgetést, kérdezek meg hagyom beszélni a másikat, egyszóval kis csoportban megy a dolog. Miért mindig nekem kell kezdeményeznem? Kiszámíthatatlannak gondolnak, vagy különcnek, vagy másnak, mint amilyenek ők? Mondjuk eléggé különbözök tőlük. De ez kezd már elbizonytalanítani, lehet hogy valamit rosszul csinálok, pedig minden tőlem telhetőt megteszek, kifogástalanul viselkedek, csak az érdemleges gondolataimat mondom ki

18 f



2022. szept. 8. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban,ugyanezt vagyok lányban szinten 18. Én teljesen nem értem az embereket sokszor oktalanul beszólnak,hogy "mit nézel,meg ilyenek. Nekem is elegem van már ebből. Az ember nem csinál semmi rosszat,tényleg eljár suliba betartja a szabályokat de ennek ellenére mégis lenézik. Ezzel az a gond hogy a világ lett szar.. Hát figyelj nagyon nem tudunk tenni semmit ezt az egy évet kibírom már,nem tudom neked hány van még hátra,de őszintén én már megszoktam hogy kinéznek vagy beszólnak mert nem süllyedek le az ő szintjükre és bántja őket.
2022. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem soha nem bántottak, pedig beszédhibás vagyok. Szerintem csak feszélyezve érzik magukat amikor velem beszélnek, meg nem is tudják hogy mit kéne mondaniuk, vagy csak nem érdeklem őket, mert más vagyok.
2022. szept. 9. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!