Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen jóban lettem egy...

Egyetemen jóban lettem egy sráccal. Van egy lány barátja aki mindig furán viselkedik mikor én ott vagyok, mit gondoltok?(21F)

Figyelt kérdés
Ők ketten folyton együtt vannak ,én csak néha oda csatlakozok hozzájuk ,mert jól kijövök a sráccal. Mikor megjelenek a csajnak megváltozik a viselkedése, alig beszél alig csinál valamit, telefonját nyomkodja csak, eltűnik ,felszívódik, random elmegy szó nélkül , kerül engem stb. Nem vagyok egy irritáló személyiség, semmi ilyen visszajelzést nem kaptam még életemben , de úgy érzem mintha ez a lány utálna. Megbeszéltük hogy óra után iszunk valamit (mi hárman voltunk ott, magától értetődő volt hogy hárman iszunk) , a csaj csak random lelépett ,a srác sem érti miért csinálja. Kérdeztem már hogy szerinte nem szivlel engem, vagy mi ennek az oka, azt mondta fogalma sincs. Már nekem kellemetlen ez, kérdezni még nem kérdeztem meg, mert bénán jönnek ki hogy "figyelj neked van valami bajod velem?". Szóval nem értem miért van ez, azt sem hiszem hogy tetszem neki mert én még ilyen lánnyal nem találkoztam aki így fejezné ki ha tetszik neki valaki.

ápr. 15. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kettesben akar lenni a sráccal, mert bejön neki, és keresztbe húzod a terveit.

Én lennék annyira "pofátlan", hogy kerek perec megkérdem, mi baja velem.:D Persze normális stílusban.

ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Ja mellékes infó még hogy a srácnak van barátnője, és ezt még annyira sem tudom elképzelni hogy bejön neki, de hát ki tudja igazából, jó meglátás.
ápr. 15. 17:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre tippelek én is mint az 1 válaszoló. Tetszik neki de még csak a barát zónában vannak. Ha te megjelensz a hármas szituval már nem tud mit kezdeni. Zavarban van, inkább lelép.
ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudja mit csináljon, mert ő lehet nem úgy értette, hogy hárman. Ilyenkor ki kell hangsúlyozni külön. Én is ilyen vagyok. Kevés az önbizalma és azt hiszi rám nem vonatkozik. És azt hiszi,hogy téged csak a srác érdekel.
ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vetélytársat lát benned,ő is meg akarja magának kaparintani,te meg mindig bezavarsz.
ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nehezen képzelem el ezt, főleg hogy sokszor van téma a srác barátnőjéről is és kicsit sem látszik hogy olyankor zavart lenne a csaj vagy akármi, semmi ilyesmire utaló jelet nem láttam eddig , de igazából amilyen meglepően furák néha az emberek megeshet. Akkor hagyjam őket békén? De a sráccal meg amúgy tök jól elvagyunk ,meg sok közös téma van, csak most így már kedvem sincs "odamenni". Amugy a csaj még suli legelején mikor nem beszéltünk semmit , bekövetet, azért is hoztam fel ezt a szálat hogy én tetszenék neki, mondjuk a ti opciótok jobban passzolna. Vagy a baratsagot félti hogy en mint harmadik fél belepofatlankodok? Ez meg hülyeség lenne. Na mindegy kicsit lehet hagyom őket.
ápr. 15. 22:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet van valami ilyen social bekattanása a lánynak , azért akármilyen kellemetlen erzest vált ki valaki valakiből ,nem hagyja ott szó nélkül a társaságot, fura ez nekem. Meg sokadjára fordult már ez elő azért is tettem fel ide a kérdést. Nem tudom hova tenni
ápr. 15. 22:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Én tartom magam ahhoz, hogy megpróbálnám kicsit szofisztikáltabban megkérdezni négyszemközt (azaz nem hármasban a másik sráccal), hogy amúgy van-e valami problémája velem a lánynak.

Azok alapján, amit leírtál, "furább" nem lesz köztetek a légkör, így is elég fura, szóval nincs mit vesztened.

ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én akkor csináltam ilyet, amikor az első munkahelyemen tetszett egy srác, de tudtam, hogy van barátnője. Az egyik munkatársnővel jóban voltak, mindig együtt mentek ki cigizni szünetekben, vagy ebédelni. A srác mindig hívott engem is, mert barátkozni akart, de amikor kettesben mentünk ki szünetre akkor jól elvoltunk, viszont amikor a csaj is csatlakozott, akkor hülyén éreztem magam hármasban, mindig leléptem. Volt valami rossz érzésem a csajjal kapcsolatban, hogy féltékeny. Amikor hármasban voltunk, akkor kedves volt velem is meg minden, de külön ketten nem barátkoztunk.

Szóval olyasmit akarok kinyefegni, hogy nálatok is valamiért ez a lány hármasban érzi zavarban magát. Vagy veled kapcsolatban vagy a haveroddal kapcsolatban vannak érzései. Ha rákérdezel, még ha finoman is, nem biztos, hogy elárulja az igazat. Én a helyedben próbálnék többször ezzel a lánnyal kettesben lenni, barátkozni csak úgy a harmadik fél nélkül is. Kialakítani kettőtök között is egy jó kapcsolatot. Azután meglátjuk...

ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De amúgy meg csomószor van lehetősége a sráccal kettesben maradni , meg mellé ülni stb, mégsem csinálja , nem látszik rajta hogy próbálna a közelségében lenni mint fiú-lány , inkább csak mint barátok. (Mielőtt a srácnak lett barátnője ez azelőtt is így volt). Szóval tényleg nem tudom , na mindegy majd figyelem a jeleket ezután is.
ápr. 17. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!