Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen jóban lettem egy...

Egyetemen jóban lettem egy sráccal. Van egy lány barátja aki mindig furán viselkedik mikor én ott vagyok, mit gondoltok?(21F)

Figyelt kérdés
Ők ketten folyton együtt vannak ,én csak néha oda csatlakozok hozzájuk ,mert jól kijövök a sráccal. Mikor megjelenek a csajnak megváltozik a viselkedése, alig beszél alig csinál valamit, telefonját nyomkodja csak, eltűnik ,felszívódik, random elmegy szó nélkül , kerül engem stb. Nem vagyok egy irritáló személyiség, semmi ilyen visszajelzést nem kaptam még életemben , de úgy érzem mintha ez a lány utálna. Megbeszéltük hogy óra után iszunk valamit (mi hárman voltunk ott, magától értetődő volt hogy hárman iszunk) , a csaj csak random lelépett ,a srác sem érti miért csinálja. Kérdeztem már hogy szerinte nem szivlel engem, vagy mi ennek az oka, azt mondta fogalma sincs. Már nekem kellemetlen ez, kérdezni még nem kérdeztem meg, mert bénán jönnek ki hogy "figyelj neked van valami bajod velem?". Szóval nem értem miért van ez, azt sem hiszem hogy tetszem neki mert én még ilyen lánnyal nem találkoztam aki így fejezné ki ha tetszik neki valaki.

ápr. 15. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, a női lélek bonyolult. Ne várj ésszerűséget, egy biztos csak, hogy valami van, figyeld a jeleket, de ne vonj le messzemenő következtetéseket, mert könnyen félre is lehet értelmezni. Én a helyedben nem arra fókuszálnék, hogy mit akarhat a csaj, hanem arra, hogy én mit szeretnék. Mik az én érzéseim, miért zavar engem a másik viselkedése, milyen kapcsolatot szeretnék vele/velük kialakítani. Fókuszálj magadra, a többi nem a te dolgod!
ápr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát én komolyan mai napig nem tudok elmenni ezen a szituáción
máj. 5. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!