Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy egy lánybará...

Miért van az hogy egy lánybarátom akivel elég jóban vagyunk csak velem viselkedik feszülten? 20/f

Figyelt kérdés
Osztálytársam a lány.. kb egyfajta lelkitársak voltunk eddig.. kicsit többek is vagyunk mint barátok de nem voltunk kapcsolatban,nemis vagyunk együtt semmi ilyen.. furcsa kötelék van közöttünk.. de nem ez a lényeg. A lényeg az hogy most pár hete be van kattanva és akármikor beszélek vele látom hogy ideges és látom hogy idegesíti ahogy beszélek hozzá.. meg a kérdéseim.. meg akármit csinálok egy k*csög vagyok.. viszont akárki mással az osztályban ugyanúgy viselkedik mint eddig.. csak velem máshogy ez most mitől lehet? Senki nem látja hogy baja van de én igen... viszont segíteni akarok nem is rámenősen kérdezgetek de felidegesíti és olyan rosszul esik hogy jót akarok de csak az van hogy mekkora béna vagyok már.

2015. dec. 7. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet elkezdett többet érezni irántad és nem tudja,hogy viselkedjen.

Vagy lehet tettél vmit ami bántja és ezért.


Én nem vagyok egy szókimondó és mikor vmi olyan csinál legjobb barátnőm ami nekem nem tetszik sokszor flegma vagyok vele,ebből tudja vmi bajom van csak nem tudja mi.Persze mostanában megpróbálom elmondani neki mi zavar,de nehéz,mert én nehezen beszélek a problémákról.


Egy őszinte beszélgetés segíthetne.

2015. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!