Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Aki bully típusú személy, az...

Aki bully típusú személy, az minden iskolában talál olyan egyént, akit piszkál?

Figyelt kérdés

máj. 12. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

10. Emberséges vagyok, azokkal akik megérdemlik. Ezek nem, mert ők nem azok. Ennyi. Mindenki maga dönti el milyen ember akar lenni.

Ennyi erővel akkor bárki lehet bántalmazó, és lehet hozzá kifogásokat keresni. Hát nem. Mindenki vállalja a tettei következmènyeit és az ilyeneket meg kell büntetni. Gügyögésből meg ölelgetésből nem fognak tanulni.

Ha az ilyen gyökereket elzárnák, legalább egy időre, addig se bántanak ártatlanokat. Amúgy meg nem kötelező egyetértenünk, milyen alapon kötsz bele egy ember saját véleményébe? Neked is lehet sajátod és nekem is. Te így gondolod én meg masképp. Nem csak az lehet helyes ám amit te gondolsz.

Ja és Tévedsz. Egyik szülőm sem volt agresszív. De tudom milyen amikor egy kis szardarab valakinek képzeli magát és elkezdi vegzálni a nála kisebbet ok nélkül, bűntetlenül, csak mert ehhez van kedve. Én szimplán azon az elven vagyok ezek után, hogy az ilyeneket meg kell büntetni és kész. Mert megérdemlik.

máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, de előbb-utóbb rosszul méri fel az erőviszonyokat, aztán valaki letöri a szarvát. 😉
máj. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Márpedig valami agresszió kellett hogy legyen nálatok, különben nem lennél tele ilyen agresszív indulatokkal te magad is, 11-es! Pszichológiai ismereteid nulla szinten állnak, kéne olvasnod! Minden gyerek megérdemli az emberséget, kivétel nélkül minden gyerek! Ez pontosan ahhoz is szükséges, hogy megtanulja vállalni a tettei következményét. Büntetéstől még soha senki nem lett jobb!
máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Bullyknak Büdös a talpa.
máj. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 9#-nek tökéletesen igaza van.👍
máj. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!