Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Már az utcára se...

Mit tegyek? Már az utcára se merek kimenni, meg a házból se!

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamat is megverték mert nem adott nekik pénzt. Apa azt mondta nekem hogy rúgjak beléjük. Neki könnyű mondani, de én nem merném megcsinálni. Állandóan ez a hír jön tőlük: ezt erőszakolták meg, meg azt késelték meg, és megverték,stb... És a faluban nincs olyan utca ahol nem sétálgatna cigánybanda. Azért se merek kimenni mert ha egy 5 éves gyerek direkt felidegesít aztán kiabálok rá mindent és rám hívna egy 15-20 darabos cigánybandát. Tehetnék valamit ez ellen? 10/L

2012. aug. 22. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
10 évesem mibe keveredsz te bele lány létedre? Anyudéknak még kísérgetniük kellene mindenhova! Vagy legalábbis időre kellene hazajárnod, és az utcából se engednélek ki, max a suliba! Te meg csavarogsz? Miért állsz le 5 évesekkel veszekedni? Milyen 5 éves van az utcán, akivel veszekedni lehet? Vagy a játszótéren veszekedtek azon, hogy hol a lapát? Amúgy jól teszed, ha nem mész ki a házból, sok veszély leselkedik egy 10 éves LÁNYRA! Szóval rengeteg a nyitott kérdés!
2012. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Egyetértek az előttem szólóval. 10 évesen még ne nagyon járkálj egyedül. Bár én nem tudom, hogy vidéken milyen mértékű a roma probléma, de ha mégis ki kell mozdulnod és nem vagy egyedül, csak nem piszkálnak. Azt meg ne hagyd, hogy provokáljanak, csak legyincs rá és menj tovább. Nincs is annál idegesítőbb, ha piszkálni próbálsz valakit, az meg nem reagál...
2012. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Fuss sokat és ha megtámadnak már el tudsz menekülni, mert ők igazából izomagyak, a futást nem bírják annyira. Sztem már nyugodtan ki lehet menni 10 évesen, persze nem más városba és időben haza kell érni. Vagy tegyetek bejelentést,h zavarnak. A kiskölyökkel meg ne foglalkozz, oltári nagy szája van mert van neki 5 darab kigyúrt nagytesója, akit szalaszt ha baj van. Menj el mellette, hadd főjön a feje!
2012. aug. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolónak. Az első kettőnek! Egyedül vagyok otthon mert a testvérem dolgozik, anya dolgozik, apa dolgozik. Kész! Ennyi.
2012. aug. 22. 20:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért szoktam elmenni néha néha otthonról hogy mozogjak, mert én cukros vagyok.
2012. aug. 22. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen ez a gond velük hogy a nyavajás szines fémre orientálódott buckalakók már mindenkibe bele kötnek!Még a 6-7-8 éves kis nyavajás kölök is keteckedik!A multkor is belém kötött egy nádszálvékony tizenhárom éves kis nyomi,hogy ha nincs a jó modorom(meg nem tudom hogy három 100 kilós izomagyú batyja van :D)akkor felfocizom a holdig.De nem lehet sok rosszat mondani róluk az ilyen közösségi oldalon mer megkeresnek és legjobb esetben is csak beperelnek mondván:,,Ázs á rázzsiszta minket szîdott".De ilyen esetekben kicsit meg értem a skeenhead-eket,mert õk legelább jól megverhetik õket
2012. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szuleid mit mondanak erre? Elsosorban veluk kene megbeszelned ezt a problemat, hiszen ok felelosek erted. Marmint vegso soron csak ok tehetnek valamit. Nem lehetne, hogy valami rokon vigyazzon rad? Rendorsegnek lehet szolni, vagy nem tudom hol laksz es van- e ott jaror szolgalat, bar nem ugy tunik..
2012. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Késő válasz

11 vagyok és késő este az utcákat járom (nem szándékos csak haveromnál vagyok)van amikor este 10-kor érek haza..eddig soha nem féltem

2013. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Roadkill válasza:

utolsónak,majd fogsz te még öcsém.Én is haverokkal voltam és belénk kötötek rendesen,mert várjál az ugy volt hogy haver kishugát meglokték,oszt hivott minket hogy kapjuk már el oket,na mindegy a vége szép volt nekunk,meg kislány ne izgulj szard le oket!ha van fiu barátod hivd őt!

17\f

2015. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!