Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lehet igy is, ha percekr...

Beteg lehet igy is, ha percekre fog kimenni, a házból?

Figyelt kérdés
December 27.-én fial a palotapincsim.De mivel kifogtuk a hideget,be akarom hozni a kazánházmba.Ha kiengedem éjszak,meg nappal,hogy a dolgát intézze el,nem fog megfázni?
2008. nov. 18. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hizem hogy megfázna. A kölyköknek is kell majd kimenniük majd megismert a természetet. Amugy nem hiszem hogy megfázna csak addig legyen kint amig muszáj. azt szerintem a kutyátok érzi majd hogy fázik-e vagy nem. Ha fázik szerintem vissza megy a helyére.

Remélem segitetem.

2008. nov. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
milyen idő van a kazánházba?mert a kicsik miatt lehet,hogy jobb lenne nekik a házban.és a szülést is egyszerűbb szemmel tartani a házban.ha percekre megy ki,nem fog megfázni.a palotapincsi egyébként nem szobakutya?
2008. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy szülő palotapincsinek semmi keresnivalója a kazánházban. Vidd be a lakásba. Amikor nálunk boxerek születtek nemcsak a házban voltak, radiátor mellett, hanem infralámpával melegítettük a kicsiket amikor a mamakutya nem volt ott- sőt sokszor akkor is ha ott volt. Kell a kicsiknek a jó meleg. Meg az anyakutyának is. Megterheli ám a szülés.
2008. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sziasztok.De a kazánház bent van a lakásban.Ott nagyon meleg van,melegebb mint a maga a házban.Most ott vannak a madaraim is.Azért is hozom be,hogy szem előtt legyen.És ott tuti nem fognak fázni:) Nem szoba kutya,csak az apuka az,de most ős is kint van az anyával.
2008. nov. 18. 19:01
 5/5 A kérdező kommentje:
A kazánház végülis annyiból áll,hogy ott van bojler,vagy mi.A gáznak a micsodája.Bocs de nem tudom hogy hivják.Elég kicsi hely,és a meleg iszonyat betud "szorulni".Direkt azért viszem őket oda.És mennyivel a fialás előtt készitsem elő a helyüket? Mert ott még helyet kell csinálni,és venni neki uj tálkát,meg egy kosarat,amibe lesznek fialás után.Elég előtte egy héttel bevinnem? Azért kérdezem,mert nekem eddig mindig nyáron fialt,és nem volt ilyen gondom.Most is fialt nyáron,de most ujra hasas lett.
2008. nov. 18. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!