Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet h rossz kategóriába...

Lehet h rossz kategóriába sorolom a kérdést! De szerintetek ezt elfelejti holnapra? Vagy ha még nem is felejti el, hogy lehet elfelejtetni vele?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam egyben az unokatesóm is. Azért piszkál, mert nyelvtanból feleltünk, neki ötös lett, nekem 3-as. Órán egész végig ezzel a jeggyel piszkált, hiába vágtam vissza neki hogy, neki még rosszabb jegyei vannak(egymillió 2es, jó sok 3-as, nem sok de nem kevés ötöse van). Nekem az első 3-as, kettő négyes, többi ötös. És még Ő PISZKÁL. Már nagyon idegesítő.Tanárnak azért nem árulom be mert akkor meg azt mondaná hogy mért nem tanultam. Azért nem tudtam tanulni mert hiányzó voltam, elkértem tőle a nyelvtant plusz az egész tantárgyból a házit, azt mondta hogy a szöveget csak elolvasni kellett. Azt viszont (szerintem) elfelejtette mondani hogy meg kellett volna tanulni. Nyelvtanból mindig 5-ös voltam, azt ezért a hármasért nem hagy békén. Szerintetek mit csináljak?

2012. okt. 26. 13:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem! 5.-esek vagyunk én 10/L ő 11/F.
2012. okt. 26. 13:23
 2/8 A kérdező kommentje:
Most is 5-re állok minden tantárgyból, de nem érdekli.
2012. okt. 26. 13:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg azt sem tudom hogy anyának hogy mondjam el. Már a négyesre is azt mondja hogy:Miért nem ötös?, Látszik hogy nem figyelsz...stb. Komolyan úgy csinál mintha sosem lett volna 4-se, 3-sa, 2-se, 1-se (szerencsére nincs 1 meg 2-sem)
2012. okt. 26. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:

egyszerűen nem kell foglalkozni vele,

ennyi idősen én is féltem hogy rossz jegyet kapok, velem gyakran előfordult még most is hogy nem mondom el a rossz jegyemet csak ha már sikerül ki javitanom,vagy akkor mondom el mikor jó kedve anyumnak

2012. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki is próbáltam ma, hogy próbálom nem meghallani, de már annyiszor piszkál, hogy már alig van türelmem, azt ha elmondanám anyának hogy piszkál azt hiszi hogy a 3-as miatt mondom.
2012. okt. 26. 13:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért még várok válaszokat!!!!!!
2012. okt. 26. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Törpe harc XD
2012. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
?
2012. okt. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!