Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan viselitek a korai...

Ti hogyan viselitek a korai sötétedést a tél idején? Ha rosszul, hogyan könnyítetek a rossz érzésen? Szeretitek a telet?

Figyelt kérdés

A telet gyerekkoromban szerettem. Mióta dolgozom és utazom, azóta nem. A sötétedést, ami a december hónapban van, kifejezetten UTÁLOM, azzal vigasztalom magam, hogy Svédországban és Finnországban rosszabb. A hidegről ne is beszéljünk.

Kedvenc időszakom: március közepétől október közepéig, ugyanis akkor eléggé hosszúak a nappalok, a hőmérséklet pedig jó.


2012. okt. 25. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Remekül ugyanis nem szeretem a reggeli világosságot, folyton hunyorognom kell és elfárad a szemem. Ha be van borulva annyira nem vészes, de a napsütést kifejezetten utálom, olyankor nem tudok odafigyelni semmire és legszívesebben átaludnám a napot, csak naplementekor kelnék fel... Meg egyébként is, este, éjszaka sokkal nyugodtabb minden, jobban szeretem ezt a napszakot mint a nappalt. Kifejezetten örülök, hogy télen hamarabb sötétedik és később világosodik.
2012. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most is szeretem, munkában ugyan olyan mint otthonról, van villany meg fűtés, utazni is jó, kocsiban is van villany meg fűtés is. Más a hanglulata de érdekes ez is.
2012. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit szeretek? Tél, hideg, hó, rövid nappalok, Finnország. Ilyenkor mondom mindig magamban: most eljött az én időm! :D

Nyáron végigszenvedtem a meleget, a bogarakat, a hunyorgást, az éjjeli 30 fokot néha. És most újra itt van, csak ki kellett várni. :) Tegnap elmentem motorozni egyet az erdőbe, majd sétáltam is. Köd ült mindenütt, és kb. 10 fok volt. Olyan jól éreztem magam, majd kiugrottam a bőrömből. Az a hangulat, a homály, és már majdnem sötétben értem haza. Bemegyek a jó meleg házba, még csak 6 óra, és már sötétedik. De jó! Ha meg leesik a hó, kifulladásig síelés a kertben, csináltam egy ugratót is magamnak, már alig várom hogy kipróbálhassam. A kedvencem, amikor hó borít mindent, mínúsz fok van, és éjszaka látok a sötétben, mert világít a nagy fehérség. :)

2012. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és 18/F.
2012. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A telet szeretem, a hideget már kevésbé.. :D A sötétedéssel nincs különösebb bajom.
2012. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!