Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy a...

Miért mondják sokan, hogy a NINTENDO Wii grafikája rossz?

Figyelt kérdés

Valóban sokkal jobb a másik két konzolé,de nem eget verően jobb! Szerintem a ps1-nek is jó volt a grafikája, a ps2-nek már nagyon jó, a ps3-nak meg már csúcs grafikája van!

Nekem a lényeg,hogy legyen jó történet,kivehető legyen az ember,szép legyen a táj,és élvezhető legyen a játék,és persze legyen egy jó játéktörténet!

Én nem vagyok grafikamániás! Sőt...kedvencem a jó öreg SNES!

Mit gondoltok?



2012. okt. 22. 12:02
 1/5 anonim válasza:
Mert tény rosszabb mint egy ps3,xbox360 vagy egy jó pc-jé !De nem olyan szar,nekem van wii-m és nem is kell más !! Van egy jó laptopon meg egy wii-m és ez így fasza !!! A nintendo játékoknál nincs élvezetesebb még ha nem is olyan grafika de lefoglalja az embereket és nem az a végig megyek egy ak-val és én vagyok a király !!
2012. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez egy példamutató válasz volt!

Ezt sok helyre beírhatnád,és tedd is meg kérlek!

Köszönöm!

Adom a zöld kezet!

2012. okt. 24. 17:47
 3/5 A kérdező kommentje:
És szerintem sem olyín rossz eza grafika,nem olyan jó,mint a másik kettőn,de szerintem nagyon élethű ez is,és jó,nekem elég! :)
2012. okt. 28. 13:13
 4/5 Krisipoke ***** válasza:
Tényleg annyi, hogy a másik kettőé szebb, de Wii-re is vannak gyönyörű játékok. A Kirby's Adventure Wii például stílusánál és színvilágánál fogva az egyik legszebb játék, amivel valaha játszottam.
2013. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Wiire a legjobb grafikát a xenoblade és a project zero 2 remake nyújtja szerintem.
2014. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!