Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez milyen tanár?

Szerintetek ez milyen tanár?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy 1-est fizikából. A házit megcsináltam egy feladatot nem értettem, majd megkérdeztem, hogy "el tetszik magyarázni ezt tanárúr" erre meg "gyere ki a táblához". Alapból, amit nem értettem most abból feleltetett. Nagyon rosszul érzem magam pedig mindig szoktam jelentkezni, dolgozni órán, mindig megcsináltam a házim és mindig tanultam a következő órára. Most búcsút mondhatok az 5-ösömre.

2012. nov. 9. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez rendkívül inkorrekt viselkedés volt részéről.

Sajnos ő nem TANÁR, hanem pedagógus végzettségű dolgozó, mert ha tanár lenne, akkor tudná, hogy ki van kiért.

Én képes vagyok egy problémásabb témakört háromszor-négyszer elmagyarázni, mert az a dolgom, hogy átadjam a tudásomat.

Ráadásul emberileg sem lehet a topon a kolléga, ha a táblánál, az egész osztály előtt feleltetett abból, amit nem értesz.

Sajnos nem vagyunk egyformák.

Én kérek elnézést a fizika tanárok nevében.

2012. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ön nem így tett volna és tényleg akkor a tanárommal van probléma.
2012. nov. 9. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ebből akkora problémát csinálni, bár ez tényleg nem volt fair. Hidd el, nem az osztályzatok fogják eldönteni a jövődet (még ha most úgy is néz ki).
2012. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!