Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy osztálytársam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam és egyenlőre még teljesen bizonytalanok vagyunk, de már randiztunk, csak fogalmam sincs, hogy viselkedjek. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztálytársam és már elég rég óta tetszek neki állítólag.Nem rég elhívott randizni és nagyon jól éreztük magunkat sokat nevettünk beszéltünk meg ilyesmi(előtte még két randira is elhívott csak azok elmaradtak).

De viszont még nem döntöttünk , hogy járjunk e vagy nem , mert ő szeretne velem járni csak én még nagyon kezdő vagyok és egyáltalán nemtudom , hogy mikor öleljem meg vagy bújjak hozzá vagy ilyesmi.



2012. nov. 9. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
az majd jön magától :D szerintem gyertek össze :)
2012. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neked, akkor igen jöjjetek össze :))
2012. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Összejöttetek?:)
2013. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!