Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy elmenen a...

Mit tegyek, hogy elmenen a suliból? Mert nagyon akarom, hogy elmenjen. És a többiek is biztos azt akarják.

Figyelt kérdés
Úgy utálom egy osztálytársamat, mert egy akkora egy paraszt. Mindenkit csak csesztet, engem is és már ki vagyok tőle teljesen, már képzeléseim vannak tőle. Mit csináljunk, hogy elmenjen?
2013. máj. 17. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a többiek is ezt akarják, akkor lehetne szólni a szülőknek, ők meg közösen összefognának a cél érdekében.


Nálunk is van ilyen hülye paraszt...

2013. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A többieket is kérdezd meg erről, és ha ők is így állnak hozzá akkor páran menjetek el az osztályfőnökhöz és mondjátok el a panaszotokat az osztály nevében.
2013. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálunk is van egy akkora parasztok , azok pedig a Horváth Gergő, Jakab Norbert, Döbrente Máté. Ők örökre egy szardarabok....
2013. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. Íí jajj. XD Amúgy megnéztem őket FB-on.
2013. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!