Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolákban miért vannak...

Az iskolákban miért vannak verekedések?

Figyelt kérdés

#iskola #Verekedések.
2013. jún. 6. 11:26
1 2
 1/16 Csonti95 xD ***** válasza:
100%
Mert nem minden ember IQ szintje haladja meg a 90et.
2013. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
IQ-Fighter gyerekek mindig lesznek akik úgy gondolják ez a helyes út a végén meg csak köcsög válik belőlük.
2013. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert dől az erőszak a médiából, mindenhonnan ez zúdul a gyerekekre, s azt a hitet keltik bennük, így lehet mindent megoldani. Hiányzik a tolerancia egymás iránt, a sok lekötetlen energia a kölykökben felszínre kerül ebben a formában. Mert nem sportolnak, a nagy részük punnyadozik a computer és a videojátékok, tévé előtt, de könyvet nem vesz a kezébe. Ergo: ahogy előttem írták, nem épp IQ bajnokok. Már úgy értem, akik a verekedéseket generálják. És itt egyéb külső jegyeikre nem térnék ki...
2013. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó jól írja, a média az egyik oka ennek hogy ott dúl az erőszak. És mindenki azt hiszi hogy ez a megoldás, a szülők sem nevelik beléjük ezt hogy az erőszak nem megoldás. Meg ugye ami még probléma azok a PC-s játékok ahol ugye verekednek, főleg az utcai verekedős meg lövöldözős játékok azok amik képesek kihozni a gyerekekből az állatot. Persze vannak korhatáros játékok is amikben ez van és ott van a borítóján meg mindenhol hogy hány éves kor alatt nem ajánlott a játék de most belegondolva ezzel ki foglalkozik? A szülőknek kellene de ők általában sz@rnak mindenre rá.

És persze ez is az oka az iskolán belüli erőszaknak. Ott a tanárok sem foglalkoznak ezzel csak mindig akkor és ezt én is tapasztaltam már amikor már megtörtént a baj, mert sajnos láttam már ilyet amikor iskolában egy verekedés vagy bármi hasonló annyira eldurvult hogy mentő lett a vége a dolognak.

2013. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Nehogy már a média tehesen aról hogy sok a hülye félrenevelt vagy sehogyan se nevelt gyerek!Ott ahol nincs szinte média erőszak pont ott van bőven, csak látni kellene!
2013. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha a gyerek nem az elvárásoknak megfelelően viselkedik, akkor a szüleitől kap egy nyaklevest, vagy többet. Ergo, a gyerek is lekever egyet a másiknak, ha az nem az elvárásainak megfelelően viselkedik.
2013. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mert a kifejletlen személyiségű emberek (ilyenek a gyerekek is) nagyrészük még nem képes az értelmes konfliktuskezelésre, nem bírja elviselni ha sérelem éri, nem tudja az érveit értelmesen erőszak nélkül közölni.
2013. jún. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ha senki nem meri leírni akkor majd leírom. A cigányok miatt! Mert a vérükben van az erőszak és a bűnözés. (Tisztelet az 1-2% kivételnek!)
2013. jún. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert a tinik közül sokan még nem képesek higgadtan, észérvekkel vitatkozni, és marad a hülyék mentsvára: a fizikai erőfitogtatás meg a bunyó.
2013. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


8 általánosba jársz kedves kérdező??? Ne csodálkozz!!! Amugy meg teljesen mind1 h az ember hol van, ha valaki 24 éves koráig egyszer sem verekedett fiú létére,még sohasem került olyan konfliktushelyzetbe h pl. 20-30-an körbevették iskola után, az nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon szerencsés! Persze most mindenki azzal jön h ha többszörös túlerő, akkor futni...frászt!!! Ugyanugy megkeresnek holnap....

Szerintem minden a nevelésen múlik.


16/F

2013. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!