Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy 2008 környékén...

Igaz hogy 2008 környékén történt a legtöbb brutális gyerek verekedések, drogozások, iskola terror az általános iskolákban?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszek történt olyasmi esett is hogy egy gyerek mobilozott és bedugta a mobilját az alsójába és azt mondta a tanárnak hogy szedd ki!De ezt a híradóba hallottam.

Meg amikor a tanárokat is verték meg le se szarták amit mondott a tanár stb. kb. én is emlékszek hogy nem volt valami jó érzés menni a suliba akkor még alsos voltam.De vannak a környékünkön olyan iskolák amikor ezeknek a hülye gyerekeknek még van hatalmuk és hogy késelnek is meg stb.

Meg a rengeteg iskolán belüli szexuális élet.Akkor amikor meséltek nekem a suliba a felsősök azt hittem hogy ilyen a normális meg hogy tényleg szexelnek az órákon.De szerencsére nem lettem ilyen felsős.

Tudtok még ilyesmi esetekkel erősíteni az állításom meg ha lehet mostani eseteket is.

Évet és kort írjatok!



2012. dec. 10. 17:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!