Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elszeretném hívni az egyik...

Elszeretném hívni az egyik tanáromat sétálni, hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elszeretném hívni az egyik tanáromat sétálni, legalábbis találkozni mert tök jó fej meg minden. Ne értsétek félre, nem randi! Meg semmi ilyen, csak tényleg tök normális, meg nagyon bírom és szívesen megismerném, hogy sulin kívül milyen. Amúgy én általános iskolás vagyok és lány. Meg a tanárom is lány, olyan 30 év körüli. Az a baj, hogy nem tudom, hogy hogyan hívjam el. Mit mondjak/Mit írjak neki, mi legyen az indok? Mert félek, hogy igencsak hülyének nézne,vagyis nem tudom..

2013. jún. 19. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha ráírsz ez mindenkinek ciki lesz.

Tudok vannak az életben olyan dolgok, amikbe jobb nem belevágni, mert lehet, hogy most lényegesnek tartod de később rájössz, hogy úristen.

2013. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom ,hogy eléggé gázul jönne ki. De pl. az osztályfőnökünk az örül ,hogy ha elhívjuk találkozni. Nem tudom,hogy ez a tanár mit reagálna rá. Mert engem tökre szeret, csomót beszélünk pl facebookon is, és van olyan ,hogy ő ír rám. De még is félek ettől..Mi legyen az indok?
2013. jún. 19. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy neki társaság. Az életkori különbség itt sokat számít, s a függőségi viszony is. Ha egy adódó alkalommal, teljesen spontán fel tudod dobni, amiből mindketten ki tudtuk hátrálni, akkor esetleg. De nagyon spontán legyen, nem kereset.

Ilyenre gondolok, hogy pl. az utcán összetalálkoztok, s mindkettőtök olyan ráérős éppen. Üdvözlöd, de szép az idő, én erre megyek. Ő is mond valamit. Ha van átfedés, akkor megkérded, hogy mehetünk egy darabon együtt.

Így akkor sincs semmi, ha nemet mond.

De fuldokolsz közben az izgalomtól, akkor régen rossz.

2013. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van. Köszönöm.:)
2013. jún. 19. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy próbálj csoportos találkozót szervezni, tehát ne csak te legyél ott.
2013. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az is jó ötlet...de mi legyen az indok,hogy miért hívom ki?
2013. jún. 19. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják a válaszolók. Férfi vagyok, bár nem tanár. De egy ilyen "sétálgatásba" én sem mennék bele. Ha mondjuk elhívnak a srácok focizni, az oké. De az sem rendszeresen.

Ne értsd félre, nem bántani akarlak, de nem nagyon van közös témája egy áltsulis gyereknek és egy 30+-os felnőttnek. A magánéletéről úgysem fog beszélni, mert egyrészt a felét sem értenéd meg, másrészt egy tanítványt nem enged be egy tanár a magánszférájába.

amit itt írtak hogy egy darabon együtt sétálni az oké, annyi időre akad téma. De direktben nem hiszem, hogy el fog menni veled. Olyan sok hülyeség történik mostanában. Lassan a gyereknek több joga van mint a tanárnak, ha a suttogásnál hangosabban szólnak a gyerekre már benn van a szülő az asztalt verni (és akkor még szerencséje van a tanárnak, ha csak az asztalt...), nincs szüksége egy tanárnak arra, hogy akárki félreértse a helyzetet, és ezért elveszítse a munkáját.

Szóval összegzésképpen: amíg abba az iskolába jársz ahol ő tanít, addig esély sincs privát találkára. Utána sem sok, de picivel több.

2013. jún. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!