Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? El menjek?

Szabó Krisztike kérdése:

Mit tegyek? El menjek?

Figyelt kérdés

Most hétvégén lesz a bankett az osztályommal,azt tudni kell,hogy sose voltunk jó közösség,mindig annak örülnek,hogy ha valakinek valami rosszul sikerül.

Nem lenne ott egy olyan ember se akivel egy picit is szimpatizálnék.A lényeg ,hogy részegre akarja mindeni inni magát,ami nem az én műfajom.Én arra gondoltam,hogy holnap bizonyítvány osztáskor oda megyek a tanáraimhoz megköszönöm a munkájukat és elköszönök tőlük.


2013. jún. 20. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem éreznéd jól magad, és inni se szeretnél, akkor felesleges elmenni + ha tényleg ilyen rossz az osztályközösség. szerintem jó az amire gondoltál
2013. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnél volt egy ballagási buli. Egy csomó 20 éves körüli volt ott, és tudtam hogy amint beesteledik dőlni fog a pia. Ezért hát vártam egy kicsit, maradtam amíg nem ittak, de amint egy részeget is megláttam mentem haza. :) Sok mindenről nem maradtam le: részeg verekedés, majdnem elütöttek egy földön fekvő részeget, dugás, sírás. :D örülök hogy hazamentem.
2013. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a mi osztályunkból is voltak páran, de főleg a barátnőm haverjai. 20-25 évesek
2013. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!