Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igazuk van az ismerőseimnek,...

Igazuk van az ismerőseimnek, hogy ilyen melegben ne menjek futni?

Figyelt kérdés

Próbálok leadni egy kis felesleget ezért heti 3-4x járok futni. Ezen a héten még nem voltam, ezért fontos lenne ha ma mennék és a hét hátralévő részében is. De ismerőseim azt mondják ne menjek, mert rosszul leszek ilyen melegben, ráadásul vashiányos vérszegény is vagyok, ezért hajlamos vagyok az ájulásra.


De nem is most mennék, majd csak pár óra múlva, este... Addigra csak jobb idő lesz. Azt gondolom, hogy ha valaki le akar fogyni, akkor semmilyen kifogást ne keressen! Egyszer az a baj, hogy túl meleg van, máskor az, hogy túl hideg, vagy esik az eső stb.. Ennyi erővel bele se kezdjen valaki diétába. Ti mit gondoltok?


21/L


2013. jún. 20. 18:44
 1/4 *Glissade* ***** válasza:
Menj el futni, a meleg nem kifogás. A vashiány ellen pedig tenni kell.
2013. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szedek gyógyszert!

Köszi, akkor megyek! :)

2013. jún. 20. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
a délutáni kánikulában semmiképpen ne fuss, de reggel, vagy este mikor már picit hűvösebb van, nyugodtan...
2013. jún. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *Glissade* ***** válasza:

Most tudod mi lenne jó?:)

Egy tengerpart... este elmennék futni, vagy kora reggel, utána pedig megfürödnék a vízben:)

2013. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!