Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy menjek le így közéjük a...

Hogy menjek le így közéjük a konditerembe?

Figyelt kérdés

16 éves voltam amikor elkezdtem hízni 110 kg ig híztam és híztam. Soha nem ettem sokat,orvosról orvosra jártunk. 18 éves voltam amikor pajzsmirigy rendellenességet találtak nálam,kaptam gyógyszert,kezeltek stb és most 20 évesen tartok 75 kg-nál.

Ahol én lakok csak egyetlen konditerem van.Amikor 110 kg voltam mindig beszólogattak akik oda járnak,csúfoltak gúnyos megjegyzéseket tettek rám.Minden nap a konditerem előtt kellett elsétálnom az iskolába.Ugyanazok az emberek járnak most is oda.Szeretnék elkezdeni edzeni,de hogy menjek így le? A mai napig emlékszem a gúnyos megjegyzéseikre stb.

20/L


2013. jún. 20. 03:37
 1/6 aikiboxer ***** válasza:
Hidd el, hogy amint járni kezdesz, tisztelni kezdenek majd. Még ha első alkalommal furcsán is néznek, egy hónap után már megszoknak. És ne feledd: ha rendesen eszel, sportolsz, 4-5 hónap alatt olyan változáson mész át, hogy lehidalnak.
2013. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
Nem értem a problémádat,azt mondod régen mikor 110kiló voltál akkor játál oda és szólogattak be. Azt írod most 75kiló vagy,tehát azért nem keveset már sikerült leadnod,ha emlékeznek rád akkor pont hogy jó dolog mert látják hogy nem adtad fel és hogy sokat változtál,nem hiszem hogy most kigúmyolnának.
2013. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 arturrimbaud ***** válasza:
Ne menj de a testmozgásról ne mondj le, Fegyenc edzés I II + a saját testsûlyal végyezett óvodás callisthenic gyakorlatok pól járás, medve járás, nzuszi ugrás mindennap 3 perc...össze ugraszt megerõsít magabiztossá tesz és ha ez meg van menj le a majmokhoz éd tegyél oda nekik a fenti szerint!!!
2013. jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
100%
Szerintem kóstolj bele. Nálunk csak azokra nézünk furán, akik nem igazán edzenek, sokat dumálnak, ilyesmi. A többi nem számít, jár cingár és kövér, gyerek és nagyapó (ez vagyok én :-).
2013. jún. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van, már elég sokat sikerült leadnod, mellé még bedobod az anti-marhaság eszközt aka. mp3-lejátszót, és edzel egy jót. Mondjuk elég paraszt, sztereotípia konditok van, ha ez tényleg így van. Ami leírtál általában csak az emberek félelmében szokott megtörténni, normális ember nem cikizi ilyenek miatt a másikat, hiszen kondiba sokan azért járnak, hogy tegyenek valami a kinézetükért, argo nem csak a két lábon járó reklámalanyok.

Vagy ha ennyire nem akarsz, vehetsz otthonra is egy-két eszközt, és csinálhatsz otthoni edzést is.

2013. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne masert menj, magad miatt.

Itt nalunk marha sok a vekony, izmos csaj, meg a sok jo pasi. Elöször alig mertem bemenni. De rajöttem, hogy senkit nem erdekel, ki hogy nez ki, vagy mit csinal. Oda edzeni mennek az emberek. :)

Hajra!!!

2013. jún. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!