Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy ne én legyek...

Mit tegyek hogy ne én legyek a kivétel?

Figyelt kérdés
A suliban van 4 srác akikkel viszonylag jó barátok de mindig mindenben én vagyok a kivétel pl:mindenkinek 3 neve van egyedül nekem van 2 stb.(Tudom szar érv de kicsit idegesít.)

2013. jún. 21. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Találj ki magadnak 3. nevet.:)
2013. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
51%
Az emberek legtöbbjének csak két neve van, ez a három neves butaság csak mostanában van...örülj neki, hogy a te szüleid értelmesebbek voltak...
2013. jún. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ez csak PÉLDA!
2013. jún. 21. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosabban miben vagy még kivétel?
2013. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pl tegnap osztálytársamék volt 1 buli és ők 3-man mind ottvoltak csak én nem:(
2013. jún. 21. 22:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hívtak meg? Ha jó barátok vagytok, csak nem zavartál volna.
2013. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
elottem jol irta, amugy meg arra legyel figyelmes nehogy kihasznaljak, es csak olyankor legyel te is veluk mikor szukseg van plusz emberre vagy epp hianyzik valamelyk vagy csak bajba keresnek, ellenben szorakozasba kihagynak , akkor jobban jarsz ha uj barati tarsasagot keresel vagy megkerded toluk hogy nem akarjak h veluk legyel?
2013. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!